Lady GaGa w kostiumie z nagłówkami tabloidów (FOTO)

3125 3125

Dla Lady GaGa dzień bez założenia oryginalnej kreacji to dzień stracony.

Piosenkarka bawi się swoim wyglądem nic sobie nie robiąc ze słów krytyki i drwin, jakie pod jej adresem sypią się z różnych stron.

Grunt, że o niej piszą. W końcu zawsze chciała być gwiazdą z prawdziwego zdarzenia.

Ostatni “wybryk\” Lady GaGa to czarno-biały kostium uszyty z tkaniny z nadrukowanymi nagłówkami tabloidów.

Wśród nazwisk na kostiumie – Michael Jackson, Lady Diana oraz Britney Spears. Głośni, kontrowersyjni. Lady GaGa chce należeć do tego panteonu.

Jak myślicie – uda się jej?

\"Lady
 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

70 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

o boshe co to jest ??? ;o z daleka myslalam ze to frankestein xdd

nie dorasta żadnej z tych gwiazd do pięt.

DEBIL I CO TU WIĘCEJ PISAĆ!!!?

może to nie ona??twarzy nie widać

ma mama ma

Już się jej udało

Czego ona nie wymyśli xD

szczerze ?!?!?! Kocham to co robi i jestem facetem, ale to ideał mojej koeviety, po prostu dziewczyna wymiata jej muzyka i to co robi mimo ze zakazane kreci mnie do szalenstwa, uwielbiam ją jest ZAJEBISTA !!!!!!!!!!! Eh eh eh !!!!!

heh no niezle niezle

gość, 26-07-09, 21:31 napisał(a):szczerze ?!?!?! Kocham to co robi i jestem facetem, ale to ideał mojej koeviety, po prostu dziewczyna wymiata jej muzyka i to co robi mimo ze zakazane kreci mnie do szalenstwa, uwielbiam ją jest ZAJEBISTA !!!!!!!!!!! Eh eh eh !!!!!puknij sie cegłą w łeb.

z ta nagroda grammy i sukcesami to był żart oczywiście…

gość, 25-07-09, 11:33 napisał(a):tak, pnie się w zawrotnym tempie. gratuluje pomysłu na siebie. pracowała na to wiele lat!POMYSŁU NA SIEBIE?? ŻAL MI CIEBIE!!

co za kobieta:/

ona jest niemożliwa he he 🙂

Ludzie o niej mówią tylko dlatego, że jest głupia i nie umie powiedzieć niczego co ma sens…szczyt ŻENADY, że takie beztalencie śpiewające o seksie i nie wnoszącego nic nowego do swojej ‘’twórczości’’ nazywacie gwiazdą….Ciekawe co byście pisali np. gdyby to Beyonce założyła taką sukienkę…byście ją zwyzywali!! Ale nie, bo to Lady ’Suck’ i ona jest wielką ’’gwiazdą’’która na swoim koncie ma nawet nagrody grammy i wiele, wiele sukcesów…..powinna się z Cyrus zaprzyjaźnić mają wiele wspólnego, np. szkaradny głos i umiejętność tworzenia skandali(tylko i wyłącznie)…!!

gość, 24-07-09, 23:52 napisał(a):Za kazdym razem gdy widze teledysk Gagi pokladam sie ze smiechu. Dziewczyna tak bardzo probuje byc kontrowersyjna i szokujaca, ze w efekcie powstaje komedia. A wszystko to w otoczeniu bezwartosciowej,prymitywnej muzyczki i irytujacych, glupich tekstow. Czym tu sie podniecac?Tym, ze sie potrafi przebierac?POPIERAM!!

wariatka 😉

Z pewnością jej się uda.

tak, pnie się w zawrotnym tempie. gratuluje pomysłu na siebie. pracowała na to wiele lat!

ona z twarzy staje sie podobna do Amy Winhouse

wyglada jak popierd olona.

Za kazdym razem gdy widze teledysk Gagi pokladam sie ze smiechu. Dziewczyna tak bardzo probuje byc kontrowersyjna i szokujaca, ze w efekcie powstaje komedia. A wszystko to w otoczeniu bezwartosciowej,prymitywnej muzyczki i irytujacych, glupich tekstow. Czym tu sie podniecac?Tym, ze sie potrafi przebierac?

codziennie mnie zaskakuje 😀 nie mogę się doczekać co znów założy ^^

Pamiętam jak wszyscy lubili a nawet szaleli za piosenką ‘’Just Dance’’. A teraz ja przynajmniej ja uważam że to tępa idiotka szukająca rozrywki. Myśli że będzie fajniejsza . Jak coś jesteś żenująca , a ja mam dosyć czytania plotek dotyczących jej stroi i zachowania

Jej fotki i filmy nie kompletnie ubranej widzialem na paparazzi forum org. Tak mi sie przynajmniej wydaje ale fakt faktem ze niezla z niej bomba

Kiedyś lubiłam Lady GaGe ale teraz uważam, że to idiotka .!Jak ona się ubiera .Chociaż na tych zdjęciach nie ma żadnej kokardy na włosach .!

Ona to ma pomysly… jest orginalna, fakt ; ]

Jenyy ! Już nie mogę na nią patrzeć ! Co mnie to obchodzi w jakim kostiumie gdzieś wyjdzie! Bezsensowne plotki… Żal po prostu ;|

Tutaj i takn wygląda normalnie jak na sama siebie.Prawda jest tak że jedyne co potrafi to przebierać się

Jak zwykle zasłania twarz;p Dziwnie sie ubiera, ale fakty przynajmniej oryginalnie ;d

to jest dziecko szatana, totalne dno zero zasad moralnych i życiowych, ona jesli sie modli to pewnie do szatana. Spalic na stosie taką…

Nie podoba mi się.

gdyby odciac tulow wyglada jak susan boyle (nie jestem pewna pisowni:P)

uwielbiam ją

gość, 24-07-09, 17:27 napisał(a):to jest dziecko szatana, totalne dno zero zasad moralnych i życiowych, ona jesli sie modli to pewnie do szatana. Spalic na stosie taką…kpisz.. to jest XXI wiek a nie XIX ! wez się ogarnij bo zaraz Ciebie spale dziewico Boga ;]]

gość, 24-07-09, 13:18 napisał(a):co za żałość..co za tekst… nie jest tak zle..

`kiedy jej się skończą pomysły.? xdd`ale muszę przyznać, że dobra jest.!

tez chce tą marynareeeee

ojej.. czyzbym dobrze widziala ze nie ma tej tony mejkapu? hmm to dlatego tak sie zakrywa. brzydka laska ktorej jedynym atutem jest to ze nie umie sie ubrac haha przez co zaskakuje..

chciałabym mieć taką marynarke 😉 jak dla mnie fajny i oryginalny kostium.

żal ni jej

ośmieszza się .

e no nie mówcie…marynarka całkiem fajna 🙂 podoba mi się 😀

Co ona jeszcze nie wymyśli…

ona gustu nie ma ;/

ty ona jest ładnie popierdolona:P

co za żałość..

ona nie zaskakuje tylko się ośmiesza …

w zestawieniu z kreacja z Kermita to to jest całkiem normalne i fajne

Hehe 😀 Ta to ma pomysły xD