Coraz częściej w mediach mówi się o rzekomym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera. Para miała się ku sobie już podczas kręcenia  Narodziny Gwiazdy, jednak po premierze filmu temat dosłownie wstrząsnął Internetem.

Lady Gaga zaręczyła się! Zobaczcie, jakiego ma narzeczonego

O ile Bradley nie robi nic żeby zaostrzyć plotki, o tyle Lady Gaga cały czas stara się by o romansie było głośno. Wokalistka po premierze filmu zrobiła sobie nowy tatuaż na dłoni – fani zauważyli, że może mieć to ukryte znaczenie. Tatuaż przedstawia nuty na pięciolinii, układające się w GAGA, ale jeśli patrzeć kluczem basowym, jest to BCBC, co oznacza inicjały aktora. Teraz zrobiła kolejną rzecz, która nie uciszy plotek.

Media informują, że Lady Gaga… zerwała zaręczyny z narzeczonym. Nagle przełożyła wszystkie ślubne plany i przestała obserwować partnera w social mediach.

Lady Gaga była zaręczona z  Christianem Carino. 32-latka i jej 49-letni partner spotykali się od lutego 2017 roku. Pierwszy raz zostali przyłapani na koncercie Kings of Leon. Wygląda jednak na to, że związek nie przetrwał…

Polska wersja piosenki Shallow TOTALNYM hitem w Internecie. Lepsza od Lady Gagi i Bradleya Coopera?

Czy rozbije rodzinę Bradleya i Iriny Shayk?

Lady Gaga z narzeczonym