Laura Breszka w końcu pokazała nowego chłopaka! Już kilka miesięcy temu plotkowano, że jest w nowym związku. Przez długi czas nie potwierdzała doniesień, chociaż podobno można było zobaczyć ich wspólne zdjęcia z wyjazdów na prywatnym Facebooku aktorki. Można zauważyć, że lubią wspólne wypady nad morze czy w góry.

Laura Breszka straciła siostrę i zajmuje się jej synkiem. Po trudnym czasie staje na nogi

Laura Breszka pokazała partnera na Instagramie

Laura Breszka w końcu postanowiła pokazać światu swojego ukochanego Maćka, składając mu życzenia na 31 urodziny. Mężczyzna jest trzy lata młodszy od Laury, ale im to nie przeszkadza. O Maćku wiadomo niewiele, oprócz tego, że mieszka we Wrocławiu, więc ich relacja polega  na ciągłym podróżowaniu do siebie. Laura niedawno przeniosła się pod Warszawę i tam zapewniła bezpieczny azyl dla swoich dzieci.

Laura Breszka adoptowała dziecko. Aktorka zaopiekowała się chłopcem po śmierci siostry

Znajomy pary potwierdza, że są ze sobą już ponad rok. Laura do tej pory nie ujawniała w swoich relacjach na Instagramie nic, co świadczyłoby o nowym związku. Teraz kiedy pokazała swojego ukochanego na Instagramie, zapewne to się zmieni. 

Laura Breszka grała w takich produkcjach jak „Na Wspólnej”, „Mamy to” czy „Cisza nad Rozlewiskiem„.  Popularność przyniosła jej rola Maleny Pisarek w serialu „Singielka”.  Aktorka jest ostatnio aktywna zawodowo – możemy zobaczyć ją w drugim sezonie serialu „Tajemnica zawodowa” , a ostatnio zaczęła zdjęcia do nowego filmu. Z jej Instagrama wynika, że nagrywa też wiele audiobooków i ostatnio postanowiła otworzyć własne studio.

Laura Breszka nie zaszczepi się przeciwko covid-19. Ma ważny powód

W życiu prywatnym jest mamą córki Lei i Daniela. Lata temu także była związana z Antkiem Królikowskim

Antoni Królikowski, Laura Breszka Fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski, Laura Breszka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski, Laura Breszka Fot. Piętka Mieszko/AKPA