Monika Miller w ubiegłym tygodniu odpadła z programu „Taniec z Gwiazdami”. Dzięki Monice z pewnością obecna edycja przeszła do historii, bo na parkiecie zatańczył były premier, Leszek Miller.

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami zatańczyli z rodziną! Monika Miller z dziadkiem, Kurdej-Szatan z tatą (WIDEO)

Monika Miller jest chora

W programie wnuczka polityka zapowiadała pracę nad swoją kolejną piosenką. Niestety okazało się, że ma poważne problemy zdrowotne i nie może kontynuować kariery muzycznej – u Moniki zdiagnozowano guzki na strunach głosowych.

Przyczyną są powikłania po odbytym krztuścu. Przepisano mi sterydy, leki antyhistaminowe oraz leki chroniące struny głosowe przed dalszym zniszczeniem. Jeżeli leczenie nie pomoże, konieczna będzie operacja i wycięcie guzów. Niestety, za bardzo ostatnio obciążałam struny głosowe i po nagraniu nowego kawałka będę musiała zrobić krótką przerwę od śpiewu. Zostaną mi tylko lekkie ćwiczenia wokalne – powiedziała „Pudelkowi” Miller.

Nie ukrywa, że załamała się po diagnozie i rozpłakała, bo ostatnio nabawiła się wielu problemów zdrowotnych, ale najokropniejsza diagnoza zawsze będzie dla niej związana z gardłem i strunami głosowymi.

Nie ma nic gorszego. Wszyscy moi bliscy wiedzą, jak bardzo istotną sprawą jest mój głos. Widzą że cierpię i starają się mnie pocieszać. Moi obserwujący również dają mi ogromne wsparcie – dodała Monika.

MONIKA MILLER zdradza JAK RYSUJE idealną kreskę na powiece i opowiada o tym, jak dba o CERĘ (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Monika Miller na sesji do „Tańca z gwiazdami”. Wędzikowska: Trochę wstydzioszek, ale śliczna”.

View this post on Instagram

Bardzo chciałabym Wam podziękować za wsparcie przez te 8 odcinków. Nie ukrywam, że jest mi przykro ale koniec jest początkiem czegoś nowego.🔥 Dancing With The Stars @tanieczgwiazdami .Taniec z Gwiazdami to była lekcja, którą zapamiętam do końca życia. Przygoda życia! Z tego miejsca pragnę podziękować Jankowi Klimentowi @janekkliment za cierpliwość, za to że od podstaw nauczył mnie każdego tańca, za uśmiech, za nerwy, za godziny pracy i za to, że mogłam z Nim tańczyć💜Całej produkcji Rochstar S.A. @rochstar.tv i POLSAT @polsatofficial za możliwość wzięcia udziału w programie❤️ Kasi Bartosińskiej, Agnieszce Strauss i Ewie Lankiewicz bardzo dziękuje za opieke i wsparcie na planie. @helahair , @ewagil.co.makeupstudio dzięki Wam zawsze pięknie wyglądałam. @malwinawedzikowska dzięki Tobie miałam piękne stroje. Mojej menadżerce Sylwii za to, że była ze mną na każdym odcinku. Pawłowi @pawelmichno_official chciałam również podziękować za pomoc przy pięknej choreografii do piosenki „Shallow”. Tomkowi Trojanowi za opiekę medyczną. Moim znajomym za każdego smsa i miłe słowo. Dziękuje dziewczynom z @ekert_official za przepiękne pazurki! Dziękuje również wszystkim o których mogłam zapomnieć- emocje! Ciesze się, że mogłam poznać takie osoby jak: Ola Kot @olakot_ ,Reni Jusis @renijusisofficial i Sandra Kubicka @sandrakubicka 👏🏻Będzie mi Was bardzo brakowało, ale widzimy się w finale! Trzymam kciuki i walczcie dalej!!!🔥 Wasze żeberko ! ——————————————————— #tanieczgwiazdami #taniec #dancingwiththestars #polsat #tv #tattoos #tattooed #inked #tatuaż #tatuaże #thankyou

A post shared by MONAMI (@m1ller.exe) on