Anna Lewandowska często publikuje na swoim Instagramie różne zdrowe fit przepisy. Porady Ani dotyczące zdrowego stylu życia wprowadziło w życie wiele Polek. Oczywiście przepisy są jak najbardziej zdrowe i pełnowartościowe, jednak… bardzo kosztowne.

Anna Lewandowska całuje Roberta – to zdjęcie dnia

Lewandowska nie zalicza się do osób promujących zdrowy i tani styl życia, co często może demotywować i wbrew pozorom działać na niekorzyść. Ania opublikowała przepis na jaglankę, który nie spotkał się z dobrym odzewem fanek. Dlaczego?


Pewnie śledzą panią same celebrytki które stać na takie coś

Chyba Pani sufit na łeb upadł?! Dla kogo są te śniadania??? Chyba nie dla przeciętnego Polaka…

niestety, chciałabym jeść te wszystkie potrawy o których mówi Ania ale mnie nie stać na większość produktów lub po prostu nie są dostępne w moim mieście a z przesyłka wychodzi jeszcze drożej. Szkoda ze jak się jest bogatym to się nie myśli o biedniejszych. Biedny schudnie z głodu bo nie jest mu potrzebna dieta? Błędne założenie…..

– brzmią komentarze.

Aby wykonać przepis na to śniadanie należy użyć masła Ghee, które kosztuje 55 zł za 500 gram w sklepie Foods By Ann. Do tego dochodzą też nie tanie jagody goi…

Na szczęście jest wiele osób, które pokazują, że zdrowy styl życia wcale nie musi być drogi. Widocznie Ania woli trafiać do innej grupy docelowej 😉