Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Niejedna osoba może im pozazdrościć: mają miłość, karierę, pieniądze i piękne dzieci, a w tym wszystkim znajdują jeszcze czas dla siebie.

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury i Klary!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na randce

Lewandowscy ostatnio wybrali się z najstarszą córką to Opery Narodowej na sztukę „Dziadek do Orzechów i Król Myszy„. Była to ich pierwsza wizyta z dzieckiem w takim miejscu. Teraz postanowili zadbać o siebie i udali się na romantyczną randkę, nie zapominając też o tym poinformować fanów na Instagramie.

Anna Lewandowska wyznaje: „Jestem zmęczona grudniem (…) Chyba się starzeję”

Obydwoje opublikowali zdjęcia na zasadzie odmiennej perspektywy: piłkarz zrobił zdjęcie żonie, a trenerka mężowi. Uwagę obserwatorów zwróciła kreacja Ani: miała na sobie czerwoną sukienkę z bufiastymi rękawami, a na jednym ramieniu był jeszcze przyszyty duży kwiat. Kreacja wygląda spektakularnie! Internauci zwrócili też uwagę na danie, jakie sobie zamówiła Lewandowska. Okazuje się, że w tym dniu miała ochotę na tradycyjne wigilijne danie – barszcz z uszkami.

Ania Lewandowska ubrała już z dziewczynkami choinkę. Klara już jest TAKA wysoka!

Z kolei Lewandowski zamówił sobie żurek z jajkiem. Jeden z komentujących napisał: „Widzę, że mąż preferuje barszcz biały a Pani czerwony. Yin and yang, uzupełniacie się wspaniale„.