Anna Lewandowska tak jak wiele innych celebrytek uwielbia święta Bożego Narodzenia i wszystko to, co z nimi związane – a w szczególności świąteczne ozdoby.

Również dzieci uwielbiają brać udział w świątecznych przygotowaniach, w szczególności ubierać choinkę, a później wypatrywać pod nią prezentów.

Dlatego chcąc zafundować frajdę swoim córeczkom Klarze i Laurze, troskliwa mama postanowiła nie czekać dłużej i już teraz ubrała z nimi świąteczne drzewko.

Anna Lewandowska sprawiła NIEZWYKŁY prezent córkom. O tym marzy każde dziecko!

Ania Lewandowska ubrała już z dziewczynkami choinkę. Klara już jest TAKA wysoka!

Anna Lewandowska ubrała dzieci na Halloween. Co za stroje!

Trenerka wrzuciła dziś urocze zdjęcie w relacji na Instagramie, na którym obydwie córeczki ubrane w bliźniacze stroje stoją plecami do obiektywu i pomagają przystroić choinkę.

Dookoła drzewka stoją poukładane, drewniane zabawki, a obrazek dopełnia padający za oknem śnieg. Prawdziwy widok jak z pocztówki.

Na uwagę zasługuje również rosnąca jak na drożdżach, prawie 5-letnia już Klara! Dziewczynka zdecydowanie dostała w genach wzrost po tacie i najwyraźniej próbuje go dogonić.

Jak zawsze Anna Lewandowska dba o prywatność swoich córeczek i upewniła się, że na ślicznym zdjęciu nie widać ich twarzy.

Ania Lewandowska ubrała już z dziewczynkami choinkę. Klara już jest TAKA wysoka!

Anna Lewandowska, fot. Instagram: annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazuje BUZIĘ Laury i dziwi się - "Jest już taka duża"

Anna Lewandowska

Robert Lewandowski and his wife in Palma de Mallorca 02 May 2021,Image: 609023920, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: GJL / Gtres Online / Forum

Anna Lewandowska szczerze o wychowaniu córek. Poprosiła, aby nie przynosić im prezentów urodzinowych

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska o diecie swojej rodziny. Wprowadziła zasady

Anna Lewandowska