Bycie mamą w show-biznesie to niełatwa sprawa. Trzeba się sporo nagimnastykować, żeby oczekując na maleństwo i po jego przyjściu na świat nie wypaść z obiegu.

Niektóre mamy – gwiazdy śpiewająco łączą bycia mamą i aktorką, piosenkarką czy blogerką. Zdarza się, że po urodzeniu dziecka to właśnie macierzyństwo staje się ośrodkiem życia takich mam. Aktorki zamieniają się wtedy w gwiazdy – blogerki. Maja Bohosiewicz jest tego najlepszym przykładem.

Anna Lewandowska sprytnie łączy pracę i wychowywanie Klary. Zapewnia, że nie korzysta z pomocy nianiek. Radzi sobie w gronie rodziny i przyjaciółek.

O ciąży napisała książkę, przyszłe mamy przygotowuje do trudów porodu i macierzyństwa prowadząc z Edytą Litwiniuk (która właśnie zdradziła, że spodziewa się trzeciego dziecka! GRATULUJEMY!) warsztaty dla mam.

Tym razem trenerka pokazała na swoim Instagramie trzy fotki. Pierwsza została zrobiona przed ciążą Anny Lewandowskiej, druga – w jej trakcie, a ostatnia po urodzeniu dziecka.

„Lewa” pisze:

Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary❤️👶. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca💪🏻, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach💥… Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA.🙌🏻 Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ🙌🏻👶 Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości.

Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO.👶 Trzecim jest zachowanie równowagi🙌🏻🙏🏻. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym.
Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko. ✔️Trzy zdjęcia, ✔️trzy marzenia, ✔️trzy wnioski. 👉🏻Dbajcie o siebie.
👉🏻Zachowajcie równowagę.
👉🏻Realizujcie swoje plany
– zachęca trenerka.

Oby wszystkie mamy tak się czuły i tak rozwijały.

TRZY MARZENIA Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary❤️👶. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca💪🏻, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach💥… Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA.🙌🏻 Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ🙌🏻👶 Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości. Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO.👶 Trzecim jest zachowanie równowagi🙌🏻🙏🏻. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym. Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko. ✔️Trzy zdjęcia, ✔️trzy marzenia, ✔️trzy wnioski. 👉🏻Dbajcie o siebie. 👉🏻Zachowajcie równowagę. 👉🏻Realizujcie swoje plany. #healthy #healthymom #healthypregnant #annalewandowska #dream #healthyplanbyann THREE DREAMS The picture you see below shows me before pregnancy, during pregnancy and after the birth of Klara. Some will see my belly in different sizes, others active athlete, and others will focus on the emotions shown. But for me this photo shows the most important dreams. I always wanted to have a baby. And while pregnancy is challenging in terms of body and mind, having a child is one of the most beautiful things that I have encountered. Klara is teaching me, motivates me for development, reminds me of important things in life. This photo shows my very first dream – BEING A MUM…. More… 👉🏻www.hpba.pl

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)