Kilka dni temu Anna Lewandowska (30 l.) wrzuciła na swój Instagram uroczą fotkę, na której widzimy ją całującą się z mężem.

Fani Lewej MARTWIĄ się o jej podkrążone oczy. Ania szybko odpowiedziała

Okazywanie sobie uczuć na świeżym powietrzu zakończyło się dla trenerki spierzchniętymi wargami. Wczoraj Anna wrzuciła na InstaStory filmik, w którym wystąpiła ze swoją makijażystką.

Co żeś się tak całowała na tym mrozie, że masz takie spierzchnięte usta? – gwiazda zacytowała swoją ekspertkę od makijażu i pięknej cery.

Anna Lewandowska w mocno wyciętym bikini pokazała pośladki. Zero cellulitu

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jakiego kosmetyku używa Ania, by przywrócić usta do wzrowoego stanu, nawilżyć je i wygładzić:

Teraz musimy zrobić maskę z organicznej lanoliny – powiedziała makijażystka Lewandowskiej.

Sprawdziliśmy, co to jest lanolina i jak wpływa na nasza skórę.

Domowe sposoby na spierzchnięte usta

Lanolina pochodzi z wydzieliny gruczołów łojowych owiec , który jest ekstrahowany z runa tych zwierząt. Po wymyciu runa i cenryfugowaniu wody po myciu zostaje pozyskany wosk runa jako surowy surowiec i poddany dalszemu przetwarzaniu. W produktach kosmetycznych ma lanolina bardzo efektywne działanie nawilżające , zmiękczające i lecznicze, szczególnie przy popękanej skórze i skórze suchej, się łuszczącej. Ona daje wspaniałą podstawę produktów pielęgnacyjnych dla uszkodzonej, łuszczącej się, atopowej i zapalnej skóry, ponieważ działa przeciwzapalnie i wspiera regenerację skóry. Ona może wnikać bardzo głęboko w skórę i tam utrzymywać wilgoć. Lanolina posiada bardzo minimalny potencjał alergiczny – czytamy na stronie Ecco Verde.

Próbowaliście takiego sposobu pięlęgnacji spierzchniętych ust? A może macie inne, sprawdzone metody na łuszczące się skórki i pieczenie warg?