Lily Allen (35 l.) wyszła za aktora znanego z serialu „Stranger Things” Davida Harboura w piątek. Zdjęciami z ceremonii w Las Vegas pochwaliła się na Instagramie.

Lily Allen wzięła ślub w Las Vegas z Davidem Harbourem znanym ze „Stranger Things”. Suknia nietypowa, a miejsce…

Lilly Allen – ślub

W sieci pojawiło się zdjęcie manicure, który Lily przygotowała na dzień ślubu. Jednak kolorowe paznokcie nie wzbudziły takiego zainteresowania mediów, jak obrączka oraz pierścionek zaręczynowy widoczny na zdjęciach.

Obrączka Lily Allen to delikatny krążek wykonany z platyny i wysadzany drobnym diamentami. W podobnym stylu wykonany jest pierścionek zaręczynowy – z tą różnicą, że do delikatnej obrączki wysadzanej szlachetnymi kamieniami, przyczepiono olbrzymi brylant w klasycznym szlifowaniu.

Zdjęciem pochwaliło się manicurzystka gwiazd Naomi Yasuda, która w tym samym poście umieściła zdjęcia z ceremonii.

Na swój wyjątkowy dzień Lilly Allen wybrała brokatowy manicure w serduszka, wśród których było widać zatopione kryształki. Kolorystycznie nawiązywał do bukietu panny młodej.

To drugie małżeństwo wokalistki, która w 2011 roku poślubiła Sama Coopera. W 2018 roku piosenkarka przyznała się do zdrady, a małżeństwo zakończyło się rozwodem. Z obecnym mężem Lily jest w związku od ubiegłego roku.

Świętowali w fast-foodzie

Świętowali w fast-foodzie fot. Instagram/lilyallen

Lily Allen i David Harbour wzięli ślub w Las Vegas

Lily Allen i David Harbour wzięli ślub w Las Vegas fot. Instagram/dkharbour

Lily Allen i David Harbour wzięli ślub w Las Vegas - udzielił go mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya

Lily Allen i David Harbour wzięli ślub w Las Vegas – udzielił go mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya fot. Instagram/lilyallen