Ma dopiero 19 lat, ale dzięki urodzie i nazwisku drzwi do kariery stoją przed nią otworem.

Mowa o Lily Rose Depp, córce Johnny’ego Deppa i modelki oraz piosenkarki Vanessy Paradis. Lily kontynuuje tradycje rodzinne – jest aktorką i fotomodelką, a także ambasadorką znanych marek. Była jedną z ulubienic Karla Legerfelda, który chętnie „łowił” młodziutkie i śliczne dziewczynki z koneksajmi i robił z nich gwiazdy.

Nowa fryzura Lily Rose Depp już jest HITEM (ZDJĘCIA)

Drobna Lily nie nadaje się na wybiegi, radzi sobie jednak świetnie przed obiektywem aparatu. Czy w przyszlości będzie tak znaną aktorką jak jej ojciec? Czas pokaże.

The 44th Cesar Film Awards 2019 at Salle Pleyel in Paris, France, on February 22, 2019.

Na razie widzimy cudnej urody dziewczynę, która nie oszpeciła się operacjami plastycznymi. Na gali wręczenia Cezarów Lily Rose Depp zaprezentowała się w małej czarnej z koronki. Piękny makijaż podkreślał subtelną urodę Lily, a biżuteria dodawała jej blasku.

Córka Johnny’ego Deppa, Lily Rose, bez stanika na kawie z koleżanką (ZDJĘCIA)

Zobaczcie fotki – prawda, że wyglądała genialnie?

44th Cesar Awards Ceremony at Salle Pleyel in Paris, France 44th Cesar Awards Ceremony at Salle Pleyel in Paris, France
The 44th Cesar Film Awards 2019 at Salle Pleyel in Paris, France, on February 22, 2019. The 44th Cesar Film Awards 2019 at Salle Pleyel in Paris, France, on February 22, 2019.
The 44th Cesar Film Awards 2019 at Salle Pleyel in Paris, France, on February 22, 2019. 44th Cesar Awards Ceremony at Salle Pleyel in Paris, France
Lily Rose Depp