Nikt nie spodziewał się tego, że Lindsay Lohan (30 l.) kiedykolwiek wróci na pierwsze strony gazet. Jeśli jednak ktoś zdradziłby nam przyszłość, mogliśmy przewidzieć, że będzie to sytuacja dosyć patologiczna.

Zobacz: SZARPANINA Lindsay Lohan i jej narzeczonego została uwieczniona na zdjęciu!

Kilka tygodni temu Egor Tarabasov, rosyjski biznesmen i partner aktorki pobił ją na oczach paparazzi. Teraz Lindsay postanowiła przerwać milczenie w tej sprawie.

Zrozumiałam, że nie można pozostawać w związku tylko z miłości. Żadna kobieta nie może być z osobą, która ją bije, tym bardziej jeśli ta osoba nie jest zdolna do przeprosin. Prawdą jest, że chciałam, by nam się udało, ale wiem, że to niemożliwe. Potrzebuję bliskości. Rzeczywiście byłam zakochana, ale w momencie, którym stracił moje zaufanie, zaczęłam czuć się niebezpiecznie. To nie był pierwszy raz. W tym tkwi problem. Wiem, że nie jestem aniołkiem, ale walczyłam o ten związek. Byliśmy razem 9 miesięcy, trzy dni tygodnie i dwa dni. Mieszkamy razem od drugiego spotkania. Chciałam go poślubić i mieć z nim dzieci. Teraz wrócę do Hollywood do pracy, później do Londynu. Jestem dobrą aktorką, wiem to. Popełniam błędy, ale najważniejsze jest to, że się na nich uczę – mówi.

Zakładam, że Lindsay sama nie napisała tej przemowy. Wspomógł ją agent.

Zobacz: 4 błędy, których nie powinnaś popełniać flirtując

„Uczę się na błędach” w ustach dziewczyny, która ma na swoim koncie kilka odwyków i nadal nie panuje nad piciem alkoholu nie brzmi wiarygodnie.

Lindsay Lohan przerywa milczenie i otwiera się w temacie swojego związku

Lindsay Lohan przerywa milczenie i otwiera się w temacie swojego związku