Zamieszanie z rzekomą zdradą Scotta Disicka to od kilku dni temat numer jeden amerykańskich portali plotkarskich. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dziewczyna byłego partnera Kourtney Kardashian, Sofia Richie, udowodniła na swoim Instagramie, że rozdmuchiwane przez media rozstanie pary, to jedynie wyssana z palca plotka. Nie wszyscy jednak cieszą się, że związek 19-latki i 35-letniego mężczyzny przetrwał tę ciężką próbę.

Sofia Richie KOMENTUJE plotki na temat rozstania ze Scottem Disickiem

Najbardziej niezadowolony z happy endu jest piosenkarz, Lionel Richie, ojciec młodziutkiej Sofie. Artysta od początku był przeciwny kontrowersyjnemu związkowi. Po aferze z rzekomą zdradą Scotta, córka Richie’go zapewniła go, że zakończy toksyczną relację ze starszym mężczyzną. Jak wiemy – nie zrobiła tego:

Lionel obawiał się, że Scott z powrotem zagości w sercu Sofii. Jego obawy spełniły się. Jest zły i sfrustrowany, lecz nic nic z tym nie zrobi. Sofia jest dorosła i nie może kazać jej trzymać się z dala od Scotta.

– powiedział informator magazynu Hollywood Life.

Scott Disick WŚCIEKŁ SIĘ po słowach Lionela Richie na temat jego związku z Sofią

Piosenkarz jest świadomy tego, że nie wpłynie na decyzję córki. Pozostało mu tylko wspierać ją w życiowych wyborach i kibicować, by odnalazła prawdziwe szczęście w relacji ze Scottem. Mamy nadzieję, że artysta nie spełni swoich gróźb i nie wydziedziczy córki. W końcu jego majątek jest wart miliony dolarów, a Sofia z pewnością będzie potrzebowała pieniędzy na wystawne życie u boku swojego chłopaka.

Lionel Richie jest WŚCIEKŁY, że Sofia nie zostawiła Scotta!

Lionel Richie jest WŚCIEKŁY, że Sofia nie zostawiła Scotta!

Lionel Richie jest WŚCIEKŁY, że Sofia nie zostawiła Scotta!