Lizzo i Vanessa Hudgens to gwiazdy, które różnią się od siebie wieloma rzeczami. Okazuje się jednak, że mają podobny gust. Gwiazdy zrobiły sobie zdjęcia w odważnych, kolorowych strojach kąpielowych z kolekcji Always Fits firmy Good American. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mają na sobie strój, który pasuje na 4 różne rozmiary. Bikini, które rozciąga się…wyciąga, poszerza i nie traci kształtu.

Lizzo świeci pośladkami w majtkach własnego projektu

Co ciekawsze, współzałożycielką brandu Good American jest Khloé Kardashian we własnej osobie. Niedawno celebrytka opublikowała na Instagramie wideo pokazujące „przełomową” linię strojów kąpielowych, która jest dostępna w rozmiarach od XS do 5XL.

Sonda

poll-violet

Co myślicie o Lizzo i Vanessie Hudgens w różowym bikini?

Lizzo vs Vanessa Hudgens?

Myślę, że mam naprawdę gorące ciało! Jestem ikoną pozytywnego myślenia o ciele i każdego dnia coraz bardziej to akceptuję – powiedziała Lizzo magazynowi People na początku tego roku.

Niemal naga Lizzo podzieliła internet

Lizzo nie wstydzi się swoich krągłości, a nawet często je eksponuje w dość kontrowersyjny sposób. W sieci pojawiły się komentarze, że czarnoskóra artystka nie powinna zakładać takiego bikini na siebie. Zaś, wg internautów Vanessa Hudgens wygląda w nim świetnie. A jakie jest wasze zdanie?

Wszyscy wiemy, że jestem gruba. Wiem, że jestem gruba. Nie przeszkadza mi to […] Lubię być gruba, jestem piękna i zdrowa – dodała Lizzo.

Lizzo, Melissa Jefferson, Credit line: Code REMU-DD1 / Backgrid UK / Forum

Vanessa Hudgens Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum