Vanessa Hudgens (34 l.) pokazała swoją niesamowitą sylwetkę w kwiecistym bikini podczas wakacji na Filipinach. Bikini, które ma na sobie pochodzi z kolekcji Backbough i kosztuje ok. 500 złotych.

Vanessa Hudgens pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Była gwiazda kanału Disneya, która niedawno zaręczyła się z gwiazdą baseballu Cole’em Tuckerem pozowała do serii gorących zdjęć na Instagramie. Aktorka i piosenkarka przebywa aktualnie w El Nido na Filipinach, gdzie dołączyła do niej jej siostra Stella (27 l.) i mama Gina Guangco.

Vanessa Hudgens baluje na Filipinach

Vanessa Hughens napisała do swoich 49,2 miliona followersów,”Poranek pełen wrażeń. W ostatnią niedzielę gwiazda kultowego „High School Musical” zrobiła sobie selfie z mamą przy basenie, relaksowała się na leżakach ze Stellą i ubrała się na kolację w białą suknię z głębokim rozcięciem ukazującym jej godne pozazdroszczenia nogi.

Vanessa Hudgens pozuje z 73-letnią Verą Wang. Wyglądają jak rówieśniczki

Niedawno Vanessa Hudgens była gwiazdą kontrowersji związanych z jej byłym facetem Austinem Butlerem. Aktor, który był nominowany do Oscara i Hudgens byli widziani podczas imprezy Vanity Fair w Los Angeles. Jednak, para która była ze sobą tak długo… udawała, że się nie zna…