Lizzo (35 l.) ma ogromne kłopoty! Pozew na pewno skończy się ugodą, opiewającą na liczbę z wieloma zerami, ale jej wizerunek będzie dłużej musiał wracać do normy. Okazuje się, że Lizzo jest pozwana przez swoje 3 byłe tancerki.

Wzbudzająca kontrowersje Lizzo, „Lubię być gruba”

W pozwie znajdują się oskarżenia dotyczące molestowania seksualnego, tworzenia wrogiego środowiska pracy, rasizmu, napaści, krytyki religijnej, bezprawnego więzienia i… szykanowania ze względu na wagę. Amerykańska wokalistka jest również oskarżona o zawstydzanie i wywieranie presji na tancerce, aby dotykała piersi performerki.

Lizzo jest również oskarżona o otwarte komentowanie dziewictwa jednej z byłych tancerek i publikowanie o tym w mediach społecznościowych.

Piosenkarka nie odpowiedziała jeszcze publicznie na zarzuty postawione w sprawie.

Lizzo z poważnymi problemami prawnymi

Arianna Davis, Crystal Williams i Noelle Rodriguez to byłe tancerki Lizzo, które wniosły sprawę przeciwko piosenkarce, jej choreografce i jej firmie produkcyjnej trasę koncertową „Big Grrrl Big Touring”.

Wśród roszczeń przeciwko Lizzo jest to, że „naciskała na panią Ariannę Davis, by dotknęła jej piersi” w nocnym klubie w Amsterdamie. Lizzo miała dać jej do zrozumienia, że jeśli tego nie zrobi, może to „zaszkodzić” przyszłość w  teamie Lizzo.

Niemal naga Lizzo podzieliła internet, „Nie ma w niej nic atrakcyjnego”

Ponadto w oskarżeniu zostały wysunięte twierdzenia, że czarnoskórzy członkowie zespołu tanecznego byli „traktowani inaczej” niż pozostali członkowie zespołu.

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy innych pracowników Lizzo, którzy mieli podobne doświadczenia. W sieci zawrzało. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?