Co się porobiło! Lizzo (35 l.) została oskarżona o niewłaściwe zachowanie seksualne przez kolejne 6 osób. Kolejne informacje wypłynęły po tym, jak piosenkarka została pozwana o molestowanie seksualne przez 3 jej byłych tancerzy.

Lizzo oskarżona o molestowanie, szykanowanie…

Adwokaci reprezentujący pozew przeciwko Lizzo potwierdzili, że przeglądali i weryfikowali nowe skargi od co najmniej 6 osób „z podobnymi historiami”, które pracowały z gwiazdą popu.

[oskarżyciele Lizzo] odważnie zabrali głos i podzielili się swoimi doświadczeniami, otwierając drzwi innym, aby poczuli się uprawnieni do zrobienia tego samego, powiedział wg Page Six adwokat Ron Zambrano.

Skandal Lizzo nabiera rozpędu

Zarzuty przeciwko Lizzo dotyczą nieodpowiedniego zachowana i braku płacenia pracownikom. Niektóre z analizowanych roszczeń mogą zostać odrzucone przez są. Jednak wizerunek gwiazdy jest mocno nadszarpnięty…

Co myślicie o Vanessie Hudgens i Lizzo w tym samym bikini?

Przypominamy, że zeszłym tygodniu tancerki pracujące z Lizzo wniosły grupowy pozew, który zawierał m.in. rzekome narażanie ich na zawstydzanie z powodu nadmiernej wagi, molestowanie i zawstydzanie z powodu… dziewictwa.