Karolina Gilon do tej pory była bardzo dobrze odbierana przez widzów, raczej nie budziła negatywny emocji, aż do teraz… Ostatnio prowadząca „Love Island. Wyspa miłości” podpadła widzom.

Kobieta twierdzi, że jest w związku z uczestnikiem „Love Island. Wyspa miłości”

Love Island. Karolina Gilon pod ostrzałem widzów

Nastawienie do Karoliny Gilon zmieniło się po transmisji live z lektorem programu, podczas którego broniła uczestnika Adama Bogutę. Większość widzów wie, że prezenterka zna się z nim prywatnie – obydwoje byli w programie „Top Model”.

Uczestnik „Love Island. Wyspa miłości” na zewnątrz ma dziewczynę? Widzowie nie mają wątpliwości

Adam Boguta nie przypadł do gustu widzom po tym, jak niezbyt dobrze traktował dziewczyny w wilii. Głównie chodzi o Olę, której najpierw zrobił nadzieję, a potem obgadywał ją za plecami oraz o Agatę, kiedy pocałował ją, a następnego dnia powiedział, że nic z tego nie będzie. Pokazał tym, że raczej nie jest stały w uczuciach.

W głowie zamieszała mu dopiero Marta, która całkiem niedawno pojawiła się w willi. Natomiast widzowie nie wierzą w ich szczere intencje:

  • Gołym okiem widać, że Marta się zmusza do pocałunków i robi wszystko żeby z Adamem dojść do finału, żenada
  • Bez kitu, wieje sztucznością na kilometr. Marta nawet jak się całuje, to nie robi tego z zamkniętymi oczami, tylko gdzieś na boki się rozgląda
  • Ona nawet jak go całuje, to nie chce na niego patrzeć – czytamy w komentarzach.

Internauci od kilku tygodni proszą produkcje o usunięcie jego z programu, ale dzieje się coś całkiem innego – Karolina Gilon i produkcja jeszcze go broni i robi wszystko, żeby nie odpadł z reality show. Internauci zarzucają produkcji show reżyserowanie i ustawianie finału.

    • Karolina to już się nawet nie kryje z tym, za kim jest. Totalny brak profesjonalizmu. Chyba czas ze sceny zejść
    • Ja się dziwię, że Karolinie jeszcze nos z kadru nie wyszedł za to kłamanie
    • Nie lubię teorii spiskowych , ale z tym Adamem to mega dziwne samo to, że nie wybrała Wojtka

Alicja z „Love Island” gorzko o Agacie i Adamie. Wybaczy Mateuszowi?