Film „Kevin sam w domu” był doskonałą przepustką do wielkiej kariery. Macaulay Culkin (39 l.) mógł mieć sławę, o jakiej wiele osób marzy. Niestety życiem aktora zawładnęły używki. I choć po filmie „Kevin sam w domu” zagrał jeszcze w kilku produkcjach, to o tym praktycznie się nie mówi. Media na całym świecie tylko się skupiały na upadku Culkina.

Macaulay Culkin po 30 latach znów wciela się w Kevina! Musicie to zobaczyć

Macaulay Culkin w „Pewnego razu w Hollywood…”

Aktor wychodzi na prostą i po ośmiu latach przerwy zamierza wrócić do aktorstwa, a co za tym idzie, musi chodzić na przesłuchania. Część z nich ma już za sobą. W rozmowie z „Esquire” zdradził, że był na castingu do „Pewnego razu w Hollywood…” Quentina Tarantino. Film, który był nominowany w aż 10 kategoriach podczas tegorocznych Oscarów, mógł być doskonałą szansą na powrót na wielkie ekrany. Niestety, przesłuchanie nie poszło najlepiej, z czego Macaulay Culkin zdaje sobie sprawę.

To była katastrofa. Sam bym się nie zatrudnił. Zawsze byłem kiepski na castingach, a to było moje pierwsze przesłuchanie od ośmiu lat – powiedział.

Macaulay Culkin: Mój ojciec znęcał się nade mną

Ostatni film, w którym zagrał to „Changeland” w reżyserii Setha Greena. Culkin Iana, drugoplanową postać. Jak przyznał, jego gra pozostawia wiele do życzenia, ale cieszy się, że mógł wrócić na plan.

Choć gram jak stetryczały dziadek, miło było wrócić do zawodu i przez chwilę pobawić się w aktorstwo – wspomina.

Macaulay Culkin o Michaelu Jacksonie

W obszernej rozmowie Macaulay Culkin został także zapytany o relacje z Michaelem Jacksonem, a także o filmie dokumentalnym „Leaving Neverland”, opowiadającym o dwóch mężczyznach, którzy twierdzą, że w dzieciństwie byli wykorzystywani seksualnie przez „króla popu”. Culkin często bywał w posiadłości Jacksona, dlatego też został zapytany o oskarżenia muzyka o pedofilię.

Nigdy mi nic nie zrobił. Nie widziałem, by robił coś niewłaściwego. Po tylu latach nie mam żadnego powodu, by go kryć. Facet nie żyje – odpowiedział krótko Culkin.

Macaulay Culkin już wcześniej bronił Michaela Jacksona przed oskarżeniami. W 2005 roku był świadkiem w procesie piosenkarza, który został wówczas uniewinniony.

 

ZOBACZ TEŻ:

Jak ten czas leci! Macaulay Culkin skończył 39 lat. Wybrał się z dziewczyną do Disneylandu

Macaulay Culkin, którego uśmiercono w sieci, zareagował

Macaulay Culkin ZASZOKOWAŁ internautów swoją metamorfozą!