O rodzinie Dowborów głośno jest już od kilku miesięcy. Najpierw dużo pisało się o powrocie Katarzyny Dowbor do TVP i objęciu przez nią posady współprowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Potem jej syn zaskoczył wszystkich i zerwał kontrakt z telewizją Polsat po prawie dwóch dekadach pracy. Od początku wiele plotkowało się na temat jego przejścia do Telewizji Polskiej, dziś okazuje się, że Maciej Dowbor może wcale nie dostać posady na Woronicza.

Dorota Szelągowska wyprowadziła się z domu w wieku 16 lat! Co było powodem kłótni z mamą, Katarzyną Grocholą?

Maciej Dowbor nie przejdzie jednak do Telewizji Polskiej?

Gdy Maciej Dowbor „rzucił papierami” w Polsacie, dla wielu oczywistym było, że zasili szeregi Telewizji Polskiej. Co więcej, niejeden fan oczami wyobraźni widział go jako prowadzącego „Pytanie na śniadanie” – oczywiście u boku sławnej mamy. Czy taki scenariusz może się ziścić? Może, ale nie musi.

Według źródła serwisu Show News, 45-latek rzeczywiście starał się o angaż w państwowej śniadaniówce, niemniej casting nie poszedł mu najlepiej…

Katarzyna Dowbor reaguje na odejście Maćka z Polsatu! „Nie zdradzam takich tajemnic rodzinnych”

Dowborowi bardzo zależało na posadzie w „Pytaniu na Śniadanie”. Aktywnie o nią zabiegał. Niestety – casting z jego udziałem raczej nie zachwycił. To, że dostanie tę pracę wcale nie jest przesądzone. Sytuacja jest o tyle trudna, że Maciek był chyba przekonany, że powitają go tam z pocałowaniem ręki – ujawnia informator serwisu.

Plotkarski tytuł postanowił sprawdzić jeszcze tę informację u bardziej wiarygodnych źródeł. W związku z tym wystosowano pytanie do Kingi Dobrzyńskiej, czyli szefowej PnŚ. Co ciekawe, kobieta całkowicie zaprzeczyła pogłoskom.

Nie jest to prawda! Nie było żadnych zdjęć próbnych ani propozycji współpracy – wyjawiła.

Dodajmy, że w miniony weekend Joanna Koroniewska pochwaliła się, że też dostała pracę w telewizji. W przeciwieństwie do teściowej i męża, postarała się o angaż w stacji TVN. Celebrytka poprowadzi program o wnętrzach.

Joanna Koroniewska dostała pracę w telewizji! „Prowadzę program, jakiego jeszcze w Polsce nie było”