Maciej Kurzajewski na początku 2024 roku musiał pożegnać się z programem „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz od wielu lat związany jest z Telewizją Polską, niemniej przez ostatnie cztery lata pojawiał się przede wszystkim jako prowadzący poranne show. Niemniej, gdy na Woronicza pojawiła się nowa władza, wraz z innymi, „starymi” prezenterami musiał ustąpić miejsca świeżym twarzom. Co dziś robi więc 51-latek?

Zaczynała jako „BrzydUla”! Tak Julia Kamińska zmieniała się przez ostatnie 15 lat! (FOTO)

Maciej Kurzajewski przejdzie do Polsatu?!

Maciej Kurzajewski aktualnie pojawia się w programach TVP Sport. I jeśli wierzyć doniesieniom, niedługo może też mówić do nas z ekranu Polsatu! Czym konkretnie miałby się zajmować ukochany Kasi Cichopek? Dziennikarz pracowałby przy sportowych wydarzeniach na kanale Polsat Sport.

Stacja bardzo miałaby ogromny pożytek z pozyskania takiej gwiazdy, a dyrektor Edward Miszczak ma też dla niego plany na przyszłość. Niewykluczone, że związane z nowym programem śniadaniowym, nad którym pracuje Polsat – zdradza źródło Super Expressu.

Rubikowie WRACAJĄ do Polski! „Troszeczkę się stęskniłam”

Co na to Maciek? Zapewne rozważa propozycję. Na ten moment wiadomo też, że stacja Zygmunta Solorza ma interesować się również Katarzyną Cichopek. Celebrytka miałaby ponownie wrócić do Polsatu i zagrzać miejsce przy nowych edycjach „Must Be the Music”. Na tę moment para nie potwierdza tych doniesień, niemniej jesteśmy przekonani, że o ile plotki są prawdziwe, Kurzopki mają się nad czym zastanawiać. W końcu w telewizji nie ma zbyt wielu wakatów…

Przypomnijmy jeszcze, że Kurzajewski i Cichopek prowadzą razem internetowy podcast – „Serio?”. Kasia wciąż gra też w „M jak miłość”.

Kurzopki chwalą się zdjęciami z wypadu w góry. Pozują z Gosią Bachledą-Curuś

Maciej Kurzajewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA