Agata i Piotr Rubikowie wraz z córkami i psem spakowali swój dobytek i w 2023 roku przeprowadzili się na stałe do USA. Rodzina zamieszkała w niewielkiej miejscowości Key Biscayne pod Miami, a cała przeprowadzka i wszystkie nowe doświadczenia związane z życiem za granicą są na bieżąco relacjonowane na Instagramie. Od momentu przeprowadzki Rubikowie mieli okazję poznać już dobre jak i złe strony mieszkania w Ameryce, nawiązać nowe znajomości i zakupić własne mieszkanie – to, które wcześniej wynajmowali.

Rubikowie chwalą się zakupem mieszkania w MIAMI! „Nie zastanawialiśmy się ani chwili”

Agata i Piotr Rubikowie wracają do Polski. Mają już bilety, padła konkretna data

Teraz nieoczekiwanie rodzina poinformowała, że… wracają do Polski! W ramach instagramowego Q&A Agata Rubik zapytana o tęsknotę za ojczyzną zdradziła, że razem z mężem zakupili już bilety i lada moment powrócą do kraju:

Muszę przyznać, że już się troszeczkę stęskniłam. Zwłaszcza, że już na pewno zrobiło się pięknie i zielono. Z tego co patrzyłam, to jest też ciepło. Na pewno kwitną już bzy, niedługo zakwitną konwalie – mówiła na Instagramie.

Zaskoczonych lub zawiedzionych końcem ich amerykańskiej przygody uspokajamy jednak – nie jest to prawdopodobnie powrót na stałe. Influencerka przyznała, że planują wpaść do Polski na wakacje, by cieszyć się tym krótkim okresem słońca, który gości u nas w kraju:

Kupiliśmy bilety do Polski, do Warszawy. Przylecimy w połowie lipca i zostaniemy do piątego sierpnia. Jeszcze nie wiem, gdzie będziemy mieszkać, ale lecimy.

Agata Rubik trafiła na ostry dyżur w Miami! „Teraz czekam na rachunek”

Rubikowie chcą kupić dom w Miami. Oprowadzili fanów po willi za 32 MILIONY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

pasekkozak

Agata Rubik

Agata Rubik

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik mówi o powrocie do Polski

Agata Rubik mówi o powrocie do Polski

Agata i Piotr Rubik zdali prawo jazdy 

Agata i Piotr Rubik zdali prawo jazdy

IG: agata_rubik

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA