Kilka miesięcy temu, a dokładniej we wrześniu, Maciej Maniewski, fryzjer gwiazd i stylista fryzur znany z programu „Afera Fryzjera”, wziął ślub w tajemnicy przed mediami. Dopiero po fakcie pochwalił się nowiną. Teraz ogłosił, że jego rodzina powiększyła się.

Fryzjer gwiazd wziął ślub w TAJEMNICY. „Magiczny wieczór, a goście bawili się do samego rana” (ZDJĘCIA)

Maciej Maniewski został ojcem

Fryzjer już od jakiegoś czasu pokazywał w mediach społecznościowych swoją ciężarną partnerkę, Sonię. Para w końcu powitała na świecie swoje dziecko. Do ich rodziny dołączyła dziewczynka, która dostała na imię Mia – tak jak córka Natalii Siwiec.

Nie mógłbym się z Wami nie podzielić tą najważniejszą wiadomością w moim życiu. Wczoraj urodziła się nasza kochana malutka córeczka, Mia Maniewska. Przyszła na świat o 11:04, ważyła zaledwie 2580 g i mierzyła 55 cm – ale ma długie piękne nogi po mamie i oby też po niej miała tak dobre serduszko – napisał Maniewski.

Maciej Maniewski w swoim wpisie zdradził też, że wraz z żoną mieli trochę stresu i nie obeszło się bez komplikacji, jednak dzięki pomocy personelu szpitala wszystko się udało.

Mieliśmy ogrom stresu i po drodze trochę komplikacji. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi szpitala za niesamowicie profesjonalną opiekę i obsługę. To dzięki nim jesteśmy razem z Sonią najbardziej szczęśliwi na świecie. Mam nadzieje, że będę cudownym tatą dla Mii. A Wy jak sądzicie, do kogo bardziej podobna? – dodał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maniewski Maciek (@maniewski)


ZOBACZ TEŻ:

Agustin Egurrola zostanie ojcem!

Maciej Rybus został OJCEM. Opublikował zdjęcie z synem

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maniewski Maciek (@maniewski)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maniewski Maciek (@maniewski)