Kilka dni temu poznaliśmy nazwiska wszystkich artystów, biorących udział w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji. Wśród potencjalnych reprezentantów naszego kraju znalazł się między innymi Maciej Musiałowski. Była to niemała niespodzianka dla jego fanów, ponieważ muzyk wysłał swoje zgłoszenie na dwie godziny przed upływem terminu nadsyłania muzycznych propozycji. Czy 30-latek ma szansę polecieć do Szwecji? Według Julii Wieniawy, to najlepszy kandydat z możliwych.

Maciej Musiałowski kandydatem do Eurowizji 2024! Wiemy, co zaśpiewa podczas eliminacji!

Julia Wieniawa zachwyca się kandydaturą Maćka Musiałowskiego w konkursie Eurowizji

Musiałowski o Eurowizji marzył podobno od dawna. A wszystko dlatego, że fascynuje go możliwość reprezentowania Polski na europejskiej arenie. Jednak dopiero w tym roku zdecydował się on wystartować w polskich eliminacjach. Jaką piosenkę zaśpiewa? „Znak”. Co ciekawe, inspiracją do powstania tej ballady było… złamane serce.

Piosenka „Znak” powstała na skutek  złamanego serca. Napisanie jej a teraz i śpiewanie pomaga mi w zrozumieniu i uspokojeniu wulkanu uczuć, który wciąż wypełnia moje życie – przyznaje Maciej.

Jakie gwiazdy są naprawdę? Czytelnicy Kozaczka opowiedzieli niezłe historie! (FOTO)

Co prawda zdecydowana większość nie miała jeszcze możliwości zaznajomić się z tym utworem, ponieważ premiera singla odbędzie się dopiero 22. lutego, niemniej Julia Wieniawa już wróży sukces swojego przyjaciela.

Nie ma lepszej polskiej reprezentacji na Eurowizję niż Maciej Musiałowski. Dzięki niemu wyróżnimy się na tle innych krajów niezwykłą wrażliwością i muzyczną szlachetnością. Maciej jest jedyny w swoim rodzaju. Jego się po prostu nie da podrobić. Jestem przekonana, że dzięki jego piosence będziemy mogli zajść daleko, a nawet wygrać tegoroczny konkurs – mówi Julia Wieniawa.

Zresztą nie tylko młoda artystka jest przekonana, że Maciej może być naszym czarnym koniem. Podobne zdanie ma również Anja Rubik.

Maciek jest absolutnie unikalny, ma ogromny talent wokalny oraz niesamowitą charyzmę, jest autentyczny i jestem przekonana, że jest w stanie zachwycić międzynarodową publiczność.

Trzymacie kciuki?

Pat Bogusławski podbija świat mody! Polak dyrektorem ruchu na pokazie Maison Margiela

Maciej Musiałowski, Julia Wieniawa, SK:, , fot. Telus/AKPA

Maciej Musiałowski, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA

Maciej Musiałowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA