Justyna Steczkowska, Natasza Urbańska, Daria czy bryska to jedne z kandydatek w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji 2024. Niemniej na długiej liście artystów chcących zawładnąć europejską sceną muzyczną, znalazł się także Maciej Musiałowski! To duża niespodzianka dla fanów 30-latka. Muzyk wysłał bowiem swoje zgłoszenie na dwie godziny przed upłynięciem terminu zgłaszania propozycji.

Grammy 2024: Paris Hilton w błękicie, Taylor Swift z klasą, Heidi Klum z dużo młodszym mężem…

Maciej Musiałowski kandydatem w polskich eliminacjach konkursu Eurowizja 2024

W konkursie Eurowizji zazwyczaj można odkryć kilka muzycznych perełek, ale także posłuchać utworów znanych i lubianych artystów. Nie inaczej jest w tym roku. Kto będzie reprezentował nasz kraj na europejskiej scenie w 2024 roku? Wśród kandydatów znalazł się Maciej Musiałowski!

Jaką piosenkę zaprezentuje muzyk? Balladę własnego autorstwa, „Daj mi jakiś znak”. Nie kojarzycie tej propozycji? Nic dziwnego, bowiem oficjalna premiera tego singla odbędzie się 22. lutego. Co ciekawe, inspiracją do powstania tej piosenki było… złamane serce! A dlaczego w ogóle Maciej zdecydował się wystartować w tym konkursie?

Wszystkie związki Taylor Swift – Każdy z nich dostał na pożegnanie piosenkę. Oprócz jednego!

Myślałem o tym od zawsze, fascynuje mnie perspektywa reprezentowania Polski na arenie europejskiej i światowej. Jest to przepiękny konkurs który jednoczy muzyków z całego świata – przyznał Musiałowski.

Choć szersza publiczność kojarzy Macieja Musiałowskiego przede wszystkim z serialami i filmami, warto wiedzieć, że 30-latek coraz poważniej zajmuje się muzyką. Zresztą w 2024 roku planuje udać się w trasę koncertową, podczas której będzie promować swój pierwszy album.

 W 2024 roku planuje trasę koncertową mojego pierwszego albumu. Zaśpiewam też gościnnie w kilku projektach moich przyjaciół, więc ten rok na pewno nazwę w pełni prześpiewanym rokiem. Pracuję także nad jednym filmem oraz przez wspomnianą fundację zorganizuję kolejną edycję Festiwalu Sztuk Zjednoczonych, a także mniejsze imprezy towarzyszące w Zamku Domanice – dodaje.

Jesteście ciekawi brzmienia „Daj mi jakiś znak”?

Miley Cyrus zdobyła pierwszą Grammy. Wyglądała jak Tina Turner (ZDJĘCIA)

Maciej Musiałowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maciej Musiałowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maciej Musiałowski, fot. materiały prasowe