Maciej Orłoś pod koniec stycznia potwierdził, że rozstał się z trzecią żoną Joanną Twardowską – właścicielką firmy PR-owej. Para doczekała się dwójki dzieci: 22-letniego Kuby i 19-letniej Melanii.

Maciej Orłoś rozwodzi się z żoną po 26 latach!

Maciej Orłoś związał się z Pauliną Koziejowską

Po informacji w mediach, że dziennikarz rozstał się z żoną, bardzo szybko obiegła wiadomość o jego nowej partnerce. Nieoficjalne plotki mówiły o młodszej o 23 lata „koleżance z branży”, a tabloidom bardzo szybko udało się ustalić, że chodzi o prezenterkę Paulinę Koziejowską. Para przez chwilę milczała, ale niedługo…

Kiedy „SuperExpress” zapytał Macieja Orłosia o nowy związek, potwierdził doniesienia: „Tak, to prawda, jesteśmy razem”. A jego partnerka dodała:

Staraliśmy się ukryć nasz związek tak długo, jak to tylko możliwe, ale – jak widać – w świecie show-biznesu nie jest to łatwe. Chcieliśmy jak najdłużej cieszyć się sobą bez afiszowania się naszą miłością w mediach. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Maciej Orłoś nie chce już dłużej ukrywać partnerki nawet w mediach społecznościowych. Właśnie podzielił się z obserwatorami wspólnym zdjęciem z Paulinę Koziejowską:

Serdecznie pozdrawiamy z teatru, wieczór bardzo udany 🙂👋 @paulina_koziejowska – napisał Orłoś

Maciej Orłoś OFICJALNIE w nowym związku! Kto jest szczęśliwą wybranką?

Co najlepsze to dziennikarz pierwszy opublikował wspólne zdjęcie z nową partnerką. Internauci widzą na twarzy Orłosia szczęście i zakochanie:

  • Piękni
  • Patrzę na to zdjęcie ze zdumieniem i zadowoleniem, wrzuciłeś trochę na luz Macieju, nareszcie
  • Ale jesteście ładni. Pozdrawiam
  • ❤️ to widać po minach

Maciej Orłoś Fot. Podlewski/AKPA

Paulina Koziejowska Fot. Podlewski/AKPA

fot: AKPA Maciej Orłoś, Joanna Twardowska

fot: AKPA, Joanna Twardowska, Maciej Orłoś