Ślub Macieja Rybusa i Lany był niemałym zaskoczeniem dla wszystkich. Piłkarz i piękna Rosjanka znali się niecały rok, kiedy to w marcu 2018 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Osetii. Jednak czy oboje mieli wtedy czyste konto?

Media spekulują, że Rybus zaczynając się spotykać z Laną wciąż miał w Polsce narzeczoną. Zawodnik Lokomotivu Moskwa od 2009 roku był związany z Natalią Czubaj. Prawda jest jednak taka, że para nie planowała ślubu, a ich rozstanie miało miejsce na długo przed wyjazdem Rybusa do Moskwy. Z nieoficjalnych źródeł wiemy również, że nie nastąpiło z winy piłkarza, a jego partnerki.

Maciej i Lana poznali się w lipcu 2017 roku w restauracji, której menagerem była Rosjanka. Rybus uparł się, że zdobędzie jej numer telefonu i przychodził do lokalu każdego dnia.

Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotivem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu

Zdradziła Lana Rybus w gazecie „Słowo”.

Para pobrała się podczas bajecznej i tradycyjnej ceremonii w Rosji. Na ślubie zabrakło jednak rodziny i przyjaciół Maćka, którzy nie zdążyli wyrobić odpowiednich dokumentów. Rybus zdradził, że wraz z żoną planują drugie wesele już w Polsce.

Żona Rybusa jednak w ciąży?! To zdjęcie mówi WSZYSTKO

#weddingMaciejLana👰🤵❤️

Post udostępniony przez Лана👸🏻 (@___lanochka___)