Najstarszy syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, Maddox, skończył w sierpniu 18 lat. Chłopak zaczął niedawno studia – wyjechał ze Stanów i uczy się w Seulu. Maddox ma świetny kontakt z matką, ale z ojcem, Bradem Pittem, nie chce rozmawiać.

Maddox nie chce być synem Bradem Pitta

Relacje między Maddoxem a Bradem pogorszyły się bardzo pod koniec małżeństwa Pitta i Jolie. Gdy media napisały, że aktorzy postanowili się rozwieść, pojawiła się informacja o szarpaninie, do jakiej miało dojść na pokładzie samolotu. Maddox miał się bardzo pokłócić z Pittem, podobno doszło do rękoczynów.

SZOK! Angelina Jolie stara się nie rozpłakać. Zobaczcie co zrobił jej 18-letni syn Maddox!

Po tym wydarzeniu nastolatek odsunął się od ojca. Podobno Maddox nie akceptuje faktu, że Pitt jest jego ojcem (Brad usynowił chłopca w 2006 roku – 4 lata po tym, jak Angelina adoptowała Maddoxa, było to jeszcze zanim została partnerką Pitta). Dziś Maddox ma genialne relacje z Angeliną i fatalne z ojcem.

W ubiegłym roku najstarszy syn Jolie nie pojawił się w domu Brada na święta. Nie chciał żadnego kontaktu ani prezentów. O swej decyzji związanej z wyjazdem na studia również nie chciał informować ojca. Podobno Brad dowiedział się o planach wyjazdu Maddoxa do Korei kilka dni przed odlotem.

Najstarszy syn Jolie i Pitta, Maddox idzie NA STUDIA; jaki wybrał kierunek?

Brad ma ponoć nadzieję, że gdy 18-latek przejdzie okres buntu, ich relacje poprawią się. Na razie cierpliwie czeka i nie naciska. Cieszy go dobry kontakt z resztą dzieci.

 

Czytajcie też:

Angelina Jolie ma nową twarz – gwiazda wygląda, jakby spuchła (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie zdradziła, jak się czuła po rozstaniu z mężem, Bradem Pittem

Ona jest NOWĄ dziewczyną Brada Pitta? Wyszedł z nią z imprezy (ZDJĘCIA)

Maddox Jolie-Pitt, fot. FORUM/Backgrid

Brad Pitt, fot. FORUM/Backgrid

Maddox Chivan Jolie-Pitt fot. Forum, Backgrid USA

Zahara Jolie-Pitt, Angelina Jolie i Maddox Jolie-Pitt, fot.  Kento Nara / Zuma Press / Forum