W czwartek wieczorem Angelinie Jolie (48 l.) pojawiła się na czerwonym dywanie ze swoją córką Vivienne Jolie-Pitt (15 l.) na broadwayowskiej broadwejowskiej premierze nowego musicalu „The Outsiders”, nad którym pracowały razem.

Duet matki i córki pojawił się w nowojorskim teatrze Bernarda B. Jacobsa. Nagrodzona Oscarem Angelina Jolie wcieliła się w rolę współproducenta, a Vivienne w roli asystentki.

Angelina Jolie przefarbowała włosy na blond

Nieziemska Jolie założyła sięgającą do ziemi, złotą suknię z jasnobrązową peleryną. Wyglądała zjawiskowo. Zaś jej nastoletnia córka, która rzadko pojawia się publicznie miała na sobie denimowy kombinezon i jasnoniebieskie tenisówki.

‘The Outsiders’ Broadway Opening Night

Angelina Jolie z córką Vivienne

Vivienne Jolie-Pitt pracowała nad projektem jako asystentka-wolontariuszka, „Chciała pomóc, jak mogła, i wiele się nauczyła od Justina Levine’a i całego zespołu kreatywnego”. Wcześniej nastolatka wystąpiła także u boku swojej matki w filmie „Maleficent” z 2014 roku.

Angelina Jolie żali się na Brada Pitta w nowym wywiadzie

Viv przypomina mi moją mamę, ponieważ nie koncentruje się na byciu w centrum uwagi, ale na wspieraniu innych twórców, Angelina Jolie wyznała w rozmowie z magazynem People.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Angelin Jolie Vivienne Jolie-Pitt