Angelina Jolie (44 l.) zafascynowała się kampusem na Uniwersytecie Yonsei w Korei Południowej, gdzie jej najstarszy syn Maddox rozpocznie naukę biochemii już za dwa krótkie tygodnie! Dla matki jest to niesamowite przeżycie. Z jednej strony rozpiera ja duma, z drugiej zaś chce jej się płakać bo wie, że będzie za nim bardzo tęsknić.

Angelina Jolie na zakupach; jej nogi są PRZERAŻAJĄCO chude (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie przeżywa wyjazd syna na studia do innego kraju

Najstarszy syn Angeliny Jolie i Brada Pitta: Maddox Jolie-Pit, 5 sierpnia skończył 18 lat. Dumna mama osobiście wybrała się z nim na spotkanie wprowadzające na nowej uczelni.

Dzisiaj wyjeżdżam, staram się nie płakać – powiedziała rozbrajająco zdobywczyni Oscara w słodkim wideo opublikowanym na Instagramie przez użytkownika @xx_efu w środę, 21 sierpnia.

Duet matka-syn prezentował się uroczo. Angelina z Maddoxem byli uśmiechnięci na udostępnionych zdjęciach. Angelina poświęciła swój czas na pogawędkę z innymi uczniami, sprawiała wrażenie bardzo zaangażowanej w rozmowę a nawet zaoferowała zrobienie zdjęcia z podekscytowaną grupą. Wideo zostało zrobione w budynku na terenie kampusa.

Angelina i Maddox przebywają w stolicy Korei kilka dni przed rozpoczęciem zajęć. Wygląda na to, że mama i syn odbyli wycieczki orientacyjne, ponieważ zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek, 2 września. Decyzja Maddoxa o uczęszczaniu do college’u zapadła po miesiącach amerykańskich i międzynarodowych wycieczek po najróżniejszych kampusach.Prywatna instytucja powstała w 1885 roku i jest jednym z trzech koreańskich uniwersytetów SKY, które są uważane za najbardziej prestiżowe w kraju. 

Brad Pitt nie był obecny podczas wycieczki po kampusie, są to bardzo ważne chwile dla każdego nastolatka opuszczającego dom po raz pierwszy. 

Angelina Jolie s dziećmi. Na zdjęciu Maddox Jolie Pitt pod Crosby Hotel. Fot.Forum/BACKGRID.

 Maddox Chivan Jolie-Pitt spaceruje z kolegą po West Hollywood. Fot.Forum/Backgrid.

Angelina Jolie wychodzi z hotelu w Paryżu. Fot.Forum/BACKGRID 

Myślicie że Angelina często będzie odwiedzać syna?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Angelina Jolie nie może znieść tego, jak wygląda teraz życie Jennifer Aniston

Angelina Jolie przed obiektywem polskiego fotografa (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie w seksownym topie – już dawno nie nosiła TAKICH ubrań (ZDJĘCIA)