Maffashion i Sebastian Fabijański pierwszy raz zostali zauważeni razem w październiku 2019 roku, a rok temu zostali rodzicami Bastka. Influencerka w rozmowie z „Vivą!” otworzyła się na temat początków ich związku, ślubu i rodzicielstwa.

Maffashion pokazuje nowy dom, wielki ogród i Bastka, który zaczął CHODZIĆ!

Maffashion o ślubie i rodzicielstwie

Kiedy pojawiła się informacja, że Maffashion i Sebastian Fabijański są parą, wiele osób nie dowierzało i wątpiło, że ta relacja przetrwa dłużej niż kilka miesięcy. Oni jednak wciąż są razem i założyli rodzinę.

Okazuje się, że pierwsza plotka o ich związku nie była prawdziwa.

O moim związku z Sebastianem mówili: „Daję im dwa, trzy miesiące i będzie koniec”. Cóż 🙂 Poznaliśmy się dawno temu, ale tylko kojarzyliśmy się z imprez. W 2019 roku byliśmy zaproszeni do kampanii #Sexedpl Anji Rubik, powiedzieliśmy sobie aż „cześć”. Mogę ci zdradzić, że to portale plotkarskie pomogły w tym, że coś się zaczęło więcej dziać! Puściły absolutnie nieprawdziwą plotkę, że się spotykamy i paradoksalnie to był początek… – powiedziała Julia w wywiadzie dla „Vivy!”.

Maffashion dodała romantyczne zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim: „Jak on na Ciebie patrzy”

Wiele osób zastanawia się, kiedy odbędzie się ich ślub. W końcu są zaręczeni. Oni jednak nie spieszą się z tym.

Czy ślub? To nie jest coś, co teraz zaprząta nasze głowy. Wcześniej myślałam o tym, że kiedy dziecko będzie w przedszkolu albo trzeba będzie lecieć samolotem i będą problemy z tego tytułu, że mama ma inne nazwisko, to weźmiemy ślub cywilny. Ale to jest przecież smutne, że ludzie z takich pobudek mają zawierać związek małżeński. Nie mówię „nie”, tak samo Sebastian. Jeśli kiedykolwiek weźmiemy ślub, wyprawimy wesele, to zorganizujemy je po swojemu i na spokojnie, jeśli to w ogóle możliwe.

Maffashion potwierdza ZARĘCZYNY z Sebastianem Fabijańskim. Pokazała pierścionek

Maffashion opowiedziała też o tym, jakim tatą jest Fabijański:

Bardzo zakochanym! Ciągle tylko powtarza, jaki Bastek jest podobny do jego taty. I mówi też: „To ma po mnie, to ja taki jestem”. (…) Sebastian dałby mu cały świat, wszystko na tacy. Ja bym chciała, żeby mniej materialistycznie podchodził do życia i aby uczył się wartości pieniądza. Dziecku nie jest potrzebne aż tyle rzeczy. Koniec końców udaje nam się wszystko równoważyć.

Sebastian Fabijański z synem.

Sebastian Fabijański z dzieckiem/fot. Instagram/maffashion_official.

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Maffashion, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA