Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański we wrześniu 2020 r. powitali na świecie syna Bastiana. Jakiś czas później para rozstała się w atmosferze skandalu, a na jaw wyszły nie tylko zdrady Fabijańskiego, ale również romans Maff z tajemniczym Mateuszem, operatorem kanału „Z Dvpy” i wschodzącą gwiazdą rapu, który na Instagramie figuruje jako „Blu3aby”.

Maffashion straszy prawnikami swojego ex?! Blue Baby pokazał, jakiego dostał maila

Maffashion i Blu3aby

Choć Maffashion nigdy oficjalnie nie potwierdziła związku, chętnie jeździła z Mateuszem na wakacje. Można było zauważyć, że miał on dobre relacje z jej synkiem, co potwierdził nawet sam Fabijański, gdy zapytaliśmy go, czy nie przeszkadza mu fakt, że Maff przedstawiła dziecku nowego chłopaka:

Nie, nie mam [z tym żadnego problemu – przyp. red]. Wierzę, że Bastek ma i będzie miał w nim fajnego kumpla – powiedział Fabijański.

Mateusz „BlueBaby” RZUCIŁ Maffashion?! Szokujące, co napisał!

Na początku października gruchnęła wiadomość, że związek Maffashion z Blu3aby to już przeszłość. „Informator” Pudelka podał, że para się rozstała, nie zdradzając reszty szczegółów, co chyba zabolało Blue Baby i na swoim Instagramie podkreślił, że to „on podjął decyzję o rozstaniu już miesiąc temu”:

Nie była ona łatwa. Głównie ze względu na synka Julki, z którym miał super kontakt. ‚Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zbudować sami, szkoda – mogliśmy przeczytać na jego Instagramie.

Były Maffashion udzielił pierwszego wywiadu

Teraz Blu3aby udzielił pierwszego wywiadu w życiu, w którym został zapytany o dzieci. Z wypowiedzi Mateusza można wywnioskować, że związek z Maffashion zmienił jego spojrzenie na ojcostwo:

Nigdy nie byłem miłośnikiem dzieci… Może na 15 minut jak wpadli znajomi z „pociechami”. Coś się jednak zmieniło, kiedy zrozumiałem, że wszystkie cudowne momenty mógłbym przeżywać jako tata. Ogromna satysfakcja, niewyobrażalne szczęście i jeszcze większa odpowiedzialność. Na ten moment pass, może kiedyś spotkam odpowiednią partnerkę na taką kolaborację – wyznał Mateusz.

Bastek idzie do przedszkola! Maffashion zdradza, czy jest gotowa na jego pierwsze miłosne podboje

IG: maffashion_official

Maffashion o zawiłościach swojej relacji z Mateuszem

IG: maffashion_official/blu3aby

=Maffashion, SK:, , fot. Podlewski/AKPA