Magda Gessler jest ikoną polskiej gastronomii. Od 2010 roku prowadzi w TVN program „Kuchenne rewolucje”, a od 2012 jest jurorką w programie „MasterChef”. Jej kontrowersyjne zachowania i wypowiedzi oraz ekscentryczny styl bycia sprawiają, że ma tyle hejterów co i fanów, chociaż tego drugiego zdecydowanie więcej. Magda jest uznawana za ulubienicę widzów, a jej programy biją rekordy popularności. Prócz tego Magda Gessler jest właścicielką i współwłaścicielką wielu restauracji m.in Alle Gloria, Fukier, Zielnik, Polka czy cukierni Słodki Słony, a w 2016 wypuściła na rynek sygnowane swoim wizerunkiem wyroby mięsne „Besos”.

Magda Gessler zapowiada nowy biznes. Tym razem nie chodzi o gastronomię

Magda Gessler chce być jak Jennifer Lopez? Wystąpiła w tej samej REKLAMIE!

Chociaż niewątpliwie programy takie jak „Kuchenne rewolucje” czy „MasterChef” przyniosły Magdzie ogromną popularność i sławę, restauratorka nie jest zadowolona ze swoich zarobków . Jak wyznała w jednym z wywiadów jest ogromna przepaść między kwotą płaconą za udany program telewizyjny za granicą a w Polsce:

To, co robię dla telewizji, nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN-ie nie ma procentu od reklam, ani od niczego. Mam skromną stałą kwotę, bardzo skromną w stosunku do tego, ile się na świecie płaci w telewizji za tak udany program

Magda Gessler postanowiła więc skupić się na reklamach, które są dla niej lepszym źródłem zarobku. Jak wyliczył portal SuperExpress wartość reklamowa restauratorki może wynosić 500 tys. złotych, a razem z treściami sponsorowanymi na Instagramie wartymi około 50 tysięcy złotych od posta, gwiazda od początku roku mogła zarobić nawet milion złotych! W ostatnich tygodniach Magda zdążyła już reklamować między innymi catering dietetyczny oraz browar. Swego czasu furorę zrobiła też pojawiając się w reklamie 6 sezonu „Orange is the new black” na Netflixie.

Jak się jednak okazuje Magda Gessler na swoim koncie ma również reklamę…gry na smartfony. Mało tego, jest to adaptacja amerykańskiej reklamy sprzed dwóch lat, w której wystąpiła Jennifer Lopez.

Magda Gessler chce być jak Jennifer Lopez? Wystąpiła w tej samej REKLAMIE!

fot. YouTube: FIveGuM GR
fot. Twitter: RioT_PL

Czyżby Magda zapragnęła pójść śladami międzynarodowej celebrytki?