Magda Gessler 14 lat temu dała się poznać szerszemu gronu odbiorców. Restauratorka została bowiem wówczas prowadzącą hitu TVN, czyli „Kuchennych rewolucji”. Od tego momentu, przez 28 sezonów, pomaga właścicielom gastronomii zawalczyć o lepsze jutro.

I choć od premiery pierwszego odcinka minęło naście lat, 70-latka wciąż wygląda tak samo. Kolorowe ubrania, oryginalne dodatki i znak charakterystyczny, czyli burza blond loków. Niemniej patrząc na zdjęcia mamy Lary Gessler sprzed wielu lat, jej fryzura nie robiła takiego wrażenia jak ta dzisiejsza. Czy więc jest to efekt pracy fryzjera i dobrej pielęgnacji czy może po prostu peruki lub doczepów? Prezenterka w końcu wyjawiła prawdę na ten temat.

Klaudia Halejcio o powrocie do formy po ciąży: „Jak serial komediowy. Pełen zwrotów akcji”

Magda Gessler wyjawia prawdę na temat swojej fryzury

Czy to jest natura czy to jest… wspomaganie fryzjerskimi akcesoriami? Takie pytanie od dawna zadają sobie fani Magdy Gessler, gdy mowa o jej wyglądzie. I choć do tej pory restauratorka nie odpowiadała na nie wprost, teraz, w programie „Autentyczni” (emisja odcinka w święta wielkanocne) przyznała, że jej fryzura to połączenie natury i… 10 doczepów!

Edyta Zając dołącza do „Dzień Dobry TVN”! Prócz niej zatrudniono dziennikarza z TVP

Zawsze miałam loki, ale nigdy nie miałam tyle. Nie da się ukryć, że do programów, wtedy, kiedy występuję, mam założone dziesięć doczepów. To są zagęszczone włosy. Mój naturalny kolor jest taki sam. Może trochę jest siwych. Ale dajemy radę – przyznała restauratorka.

Zaskoczeni?

Nie zgadniesz, ile kosztują dania WIELKANOCNE u Magdaleny Gessler!

Magda Gessler/ Akpa

Magda Gessler, SK: Konferencja kampanii „Diagnostyka Jajnika” z udziałem Magdy Gessler, , fot. Gałązka/AKPA

Magdalena Gessler, SK: fot. Wojtalewicz Jaros³aw/AKPA