Magda Pyznar była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu Warsaw Shore. Upijała się, opowiadała o wymiotowaniu po alkoholu, nie miała również problemów z uprawianiem seksu na wizji. Znana była również z przyjaźni z Małą Anią. Z czasem odeszła z programu i założyła rodzinę.

Uczestniczka Warsaw Shore z pokaźnym brzuchem. Upijała się w reality show, a teraz będzie przykładną mamą.

Magda Pyznar się zaręczyła

Jesienią 2019 roku powitała na świecie córeczkę. Niestety wkrótce zaczął się jej życiowy dramat, który opisała w książce „60”. W maju tego roku w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” wyznała, że jej partner został aresztowany tuż po porodzie:

To było straszne, ponieważ kobieta, która rodzi dziecko, to już targają nią emocjeTo nowa rzeczywistość, kobiety często mają depresję poporodową. Po pięciu dniach zostałam sama z dzieckiem. Prawie na moich oczach to się stało, więc traumatyczne przeżycie. Ja naprawdę, pomimo tego, że byłam silna i miałam ogromne wsparcie wszystkich dookoła, to miałam takie myśli, że wyjdę po prostu i skoczę z balkonu – wspomina. 

Magda Pyznar sama musi wychowywać córeczkę. Jej partner trafił do więzienia tuż po porodzie

Obecnie mieszka Hiszpanii i samodzielnie wychowuje córeczkę. Teraz wróciła do Polski, aby spotkać się z ukochanym i to co, ją spotkało, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Dziś w trakcie widzenia ojciec jej córeczki oświadczył się w zakładzie karnym.

Upijała się na oczach całej Polski. Teraz przeszła metamorfozę i zajmuje się…

Kiedy tylko wyszła z widzenia, pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie:

Powiedziałam „tak”!!! 💍 zawsze mówiłam, że chcę to zrobić inaczej niż wszyscy i dziś moje marzenie zostało spełnione i to w najbardziej zwariowanym miejscu! Nie ma piękniejszego i bardziej dojrzałego uczucia niż to, które nas połączyło. Kocham go! – napisała.

scena z: Magda Pyznar, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Magdalena Pyznar na ściance

Magdalena Pyznar/fot. AKPA

Magda Pyznar, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA