Magda Świder, polska modelka, która chodzi po wybiegach w Paryżu, Nowym Jorku, czy Mediolanie. Oprócz tego jest znaną trenerką personalną w Londynie. Wyjątkowo głośno zrobiło się o modelce, kiedy pojawiła się na festiwalu filmowym w Cannes i w Wenecji.

Anna i Robert Lewandowscy brylują podczas drugiego dnia w Cannes. Suknia Lewej to PETARDA!

Lewandowscy w Cannes

Magda Świder w rozmowie z Kozaczkiem opowiedziała, jak wygląda słynny festiwal w Cannes od kulis. Opowiedziała też o spotkaniu się z Lewandowskimi na czerwonym dywanie. Przyznaje, że była nimi mile zaskoczona:

Pamiętam, że kiedy schodziłam głównymi schodami na dół, zauważyłam Roberta, dlatego że chyba z 20 fotografów było wokół Roberta. Mówię „dzień dobry” po polsku i byłam mile zaskoczona, że Robert się odwrócił i zamieniłam z nim 3/4 zdania. Dopiero później zauważyłam, że Ania stoi z boku – wspomina.

Drugi dzień i DRUGA KREACJA Lewandowskich w Cannes. Para świetnie współgra ze sobą (ZDJĘCIA)

Zdradziła też, o czym rozmawiała z Lewandowskimi: „Zapytali, co robię, czy jestem aktorką”. 

Głównie rozmawiałam z Robertem, nie z Anią, ale super ludzie. Wyglądali świetnie, prezentowali elegancje, klasę… samo to że rozmawialiśmy, ludzie mogliby zignorować mnie, nie odpowiedzieć, a oni byli normalni, byłam mile zaskoczona – podkreśla.

Polska modelka olśniła na czerwonym dywanie w Wenecji. Magda Swider wyglądała oszałamiająco!

Cały wywiad zobacz poniżej!

Fot. Daniele Cifalà / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot.  STEPHANE MAHE / Reuters / Forum

Fot. PIROSCHKA VAN DE WOUW / Reuters / Forum