Anna Lewandowska odkąd przeprowadziła się do Hiszpanii nie próżnuje. Nie tylko otworzyła kolejny biznes, ale i znalazła nową pasję, którą chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Żona piłkarza nie ukrywa swojej miłości do tańca.

Anna Lewandowska była kiedyś blondynką. Po latach wyszło, dlaczego zmieniła kolor włosów!

Paulina Sykut-Jeżyna o „romansie” Ani Lewandowskiej

Od pewnego czasu internauci zaczęli doszukiwać się czegoś więcej pomiędzy Anną Lewandowską i jej partnerem tanecznym. Choć Bachata z założenia jest tańcem przepełnionym bliskością partnerów, fani nie popierają jej ostatnich publikacji.

Anna Lewandowska mówi o pierwszych WIELKICH zarobionych pieniądzach

Podczas ostatniego wydarzenia mieliśmy okazję porozmawiać z Pauliną Sykut-Jeżyną o filmikach tanecznych udostępnianych przez Annę Lewandowską. Z racji tego, że prezenterka od kilku lat związana jest z „Tańcem z Gwiazdami”, z pewnością jest w stanie ocenić relację między tą dwójką.

Widzę bardzo często ludzi tańczących, znam tych, którzy przygotowują się przez długie dni, wiele godzin do występu w „Tańcu z Gwiazdami”. Znam relacje, jakie panują między tancerzami i też sama zmieniłam swoje podejście do tańca przez te wszystkie lata prowadzenia programu i wiem, że taka bliskość w tańcu, to jest coś naturalnego i zwykle nie niesie ona ze sobą głębszych więzi – mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

Cezary Kucharski uderza w Annę Lewandowską! Ostre słowa byłego managera Roberta

Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z Kozaczkiem wyznała, że taniec musi polegać na bliskości partnerów i ich wzajemnym zaufaniu. Jej zdaniem nie należy doszukiwać się tutaj większej relacji niż przyjaźń.

Partnerzy muszą na sobie polegać, muszą mieć do siebie zaufanie. Najlepiej, jeżeli to jest taka dobra relacja przyjacielska i wtedy się fajnie tańczy, ale to nie zawsze jest romans. Zwykle nie jest to żaden romans i nic z takich rzeczy, które niektórzy sobie wyobrażają – podsumowała prezenterka.

Paulina Sykut-Jeżyna, Fot. Marcin Gadomski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: annalewandowska

Anna Lewandowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Lewandowska, fot. Dede / BACKGRID / Backgrid UK / Forum