Magdalena Ogórek udostępniła na Instagrama zdjęcie bez makijażu, a fani w sekcji komentarzy nie mogli wyjść ze zdziwienia, ile lat ma dziennikarka. Ogórek przyłączyła się do innych celebrytów i na swoich mediach społecznościowych promuje akcję #zostanwdomu. Jak wygląda w domowych warunkach? Sprawdźcie sami.

Magdalena Ogórek krytykowana za luksusowe elementy garderoby „CIĘŻKO PRACUJĘ I ZARABIAM”

Magdalena Ogórek bez makijażu

Magdalena Ogórek podczas epidemii koronawirusa jednoczy się z innymi osobami i nie opuszcza domu. Ogórek na Instagramie obserwuje prawie 27 tys. Internautów. Magda na swoim profilu udostępniła zdjęcie siebie w naturalnej wersji.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

Dzień dobry Państwu! Ostatnio coraz więcej audycji radiowych prowadzę przez skype. Takie to teraz czasy… Zdrówka dla Was! Pamiętacie o #zostańwdomu? W domu zawsze jest co robić – podpisała zdjęcie Magdalena

Trzeba przyznać, że Ogórek bez makijażu wygląda młodo i promiennie, aż ciężko uwierzyć, że ma 41 lat. Fani tak samo nie mogli wyjść z szoku, gdy dowiedzieli się w jakim wieku jest Magdalena.

Piękna jak zawsze.

Cudowne niebieskie oczy – komentują fani

Dziennikarka przyznała, że nie nudzi się w domu i zawsze znajdzie dla siebie jakieś zajęcie. Magda wcześniej pokazywała, jak porządkuje swoją biblioteczkę, a ilość zebranych książek robi wrażenie.

View this post on Instagram

Kochani! Wrzuciłam na Stories mały wycinek z tego, co dzieje się u mnie w ramach #zostanwdomu ! ☺️ Obecnie wygrywam z porządkowaniem biblioteki. Uwielbiam, gdy wszystkie książki stoją w idealnym porządku. Niestety (lub stety, bo to oznacza, że książki są w ciagłym użyciu😍📚) harmonia na półkach bywa zaburzona. Z uporem maniaka raz w tygodniu układam wszystko tak, jak powinno być, porządkuję regały, ale po kilku dniach sytuacja wraca do normy… 🙂 O samą bibliotekę też trzeba dbać – drewno, z którego jest zrobiona, pochodzi z ponad stuletniego młyna. Jest co robić w każdym razie! 📚📖😍 PS. TAK, ta fotka była już wykorzystana na Insta! ☺️ Z pełnym rozmysłem, bo nie mam dziś czasu mizdrzyć się do zdjęć, porządkuję bibliotekę 🙂 a trolle myślą, że odkryły Watergate 😂☺️ #obyśmytylkotakieproblemymieli

A post shared by Magdalena Ogórek (@magdalena.ogorek) on

A Wam podoba się Magda w naturalnej wersji?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcelina Zawadzka, Magdalena Ogórek, Macademian Girl i Alicja Szemplińska na wiosennej RAMÓWCE TVP (DUŻO ZDJĘĆ)

Znany jasnowidz zdradził, kiedy zakończy się epidemia spowodowana koronawirusem

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Artystka zdradziła, jaki jest stan jej dziecka

Magdalena Ogórek przyłączyła się do akcji #zostanwdomu i zdradziła, jak u niej wygląda kwarantanna.

scena z: Magdalena Ogórek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dziennikarka Magdalena Ogórek pozuje na ściance.

scena z: Magdalena Ogórek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA