Epidemia koronawirusa trwa w najlepsze. W dalszym ciągu większość miejsc jest pozamykana. Władze przekonują by zostać w domach i nie wychodzić, jeżeli nie jest to potrzebne. Gwiazdy przyłączyły się do tej akcji i na swoich mediach społecznościowych zachęcają do niewychodzenia z domu. Znany w Polsce jasnowidz, Krzysztof Jackowski (56 l.) wyjawił, kiedy wszystko wróci do normalności.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Artystka zdradziła, jaki jest stan jej dziecka

Jasnowidz mówi, kiedy zakończy się epidemia koronawirusa

Nikt z nas nie spodziewał się, że rok 2020 może tak się rozpocząć. Najpierw pustoszące Australię pożary a teraz ogólnoświatowa pandemia spowodowana koronawirusem. Głos postanowił zabrać popularny polski jasnowidz, który pomagał rozwiązać wiele tajemniczych zagadek.

Coraz więcej gwiazd i znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Kto jest zarażony?

Krzysztof Jackowski szerszej widowni jest znany za sprawą prowadzenia kanału na YouTubie gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi przepowiedniami przyszłości. Jasnowidz angażuje się również w pomoc policji i pomaga w odnalezieniu osób zaginionych. To między innymi on pomógł w odnalezieniu ciała tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

Coraz więcej gwiazd i znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Kto jest zarażony?

Jasnowidz Jackowski ma całkiem spore grono fanów, którzy wierzą w jego przepowiednie. Tym razem Krzysztof na swoim kanale nagrał filmik na temat koronawirusa i zdradził w jednym z wywiadów, kiedy to wszystko się skończy.

Mam nadzieję, że się nie mylę, że to są ostatnie podrygi tego koronawirusa. Zniknie wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, a kiedy już naprawdę się ociepli, będzie po wszystkim – powiedział

Według jego wizji, epidemia spowodowana koronaworusem ma zakończyć się niebawem, bo już w kwietniu. Krzysztof jest zdania, że wraz z nadejściem cieplejszej pogody wirus zniknie tak szybko jak się pojawił.

A Wy wierzycie w takie przepowiednie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ważne przemówienie księżnej Camilli. Mówi o koronawirusie i PRZEMOCY domowej

Till Lindemann, wokalista zespołu Rammstein, z koronawirusem trafił do szpitala w krytycznym stanie

Boris Johnson MÓGŁ ZARAZIĆ Królową Elżbietę koronawirusem? Jest OŚWIADCZENIE

Krzysztof Jackowski - słynny polski jasnowidz pomaga policji w rozwiązaniu tajemniczej sprawy.

fot: AKPA/Wojtalewicz. Na zdj. Krzysztof Jackowski ”JASNOWIDZ”

Krzysztof Jackowski, polski jasnowidz.

fot: AKPA/Wojtalewicz. Na zdj. Krzysztof Jackowski ”JASNOWIDZ”