Co jakiś czas pisano o ślubie Mai Hyży, sama też opowiadała w wywiadach, że planuje to wyjątkowe wydarzenie. Okazuje się, że artystka jeszcze nawet nie przyjęła pierścionka zaręczynowego.

Maja Hyży wybrała wymarzoną suknię ślubną u Izabeli Janachowskiej! (ZDJĘCIA)

Maja Hyży powiedziała TAK

Dziś Maja Hyży ogłosiła zaręczyny na swoim Instagramie. Dopiero w tym roku powiedziała „Tak” swojemu ukochanemu Konradowi. Na opublikowanym zdjęciu widzimy uradowaną wokalistkę z pięknym pierścionkiem na palcu.

Wszystko ma swój czas i ma swoje miejsce #yes – napisała Maja Hyży.

Poza tym artystka trzyma na kolanach ogromny bukiet czerwonych róż. Jak można się domyślać dostała od partnera razem pierścionkiem zaręczynowym.

Maja Hyży już w ubiegłym roku w rozmowie z magazynem „Party” zdradziła, że zamierzają przypieczętować związek na rajskiej, indonezyjskiej wyspie Bali.

Zależało nam, żeby to była wyjątkowa uroczystość. Taka, o jakiej zawsze marzyliśmy. Zamierzmy pobrać się na Bali – wyznała Maja Hyży.

Maja Hyży weźmie ŚLUB w tym BAJECZNYM miejscu!

Czy plany Mai i Konrada są nadal aktualne? Zobaczymy! Natomiast, jak widać, ślub poszedł w odstawkę, najpierw para skupiła się na powiększeniu rodziny: doczekała się dwóch córeczek, Antosi i Zosi.

Wiemy w jakiej SUKIENCE Maja Hyży pójdzie do ŚLUBU! Nietypowy krój

Maja Hyży, Konrad Kozak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Konrad Kozak, Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA