Maja Ostaszewska i Michał Englert od 18 lat są razem. Poznali się na planie filmu „Ojca”, którego reżyserką była Małgorzata Szumowska – była żona Michała Englerta. Następnie zakochali się w sobie do szaleństwa podczas imprezy w SPATiF-ie w Sopocie.

Elegancka Maja Ostaszewska z partnerem – ubrał się jak na jogging (ZDJĘCIA)

Maja Ostaszewska o relacji z Małgorzatą Szumowską

Przez lata w mediach pojawiała się narracja, że Maja Ostaszewska odbiła Małgorzacie Szumowskiej męża, a teraz razem pracują przy filmach, jak na przykład „Body/Ciało” czy „Śniegu już nigdy nie będzie”.

Teraz Maja Ostaszewska pojawiła się w podcaście „Ładne bebe”. Na końcu rozmowy została zapytana o przyjaźń z byłą żoną obecnego męża Michała Englerta.

Jedną z tych przyjaciółek, które wymieniłaś, jest Małgosia Szumowska, która jest byłą żoną Twojego partnera, więc ta relacja z założenie nie jest łatwa – powiedziała jedna z dziennikarek.

Maja Ostaszewska pokazała rodzinny portret. Do tej pory ukrywała syna

Aktorka zdementowała wszelkie plotki, że rozbiła reżyserce małżeństwo:

Ona jest bardzo fajna i łatwa, chociaż wiem, że ludzie mają wielki problem z zazdrością… Prawda jest taka, bo oczywiście brukowce to strasznie rozdmuchały jako ja byłabym przyczyną rozpadu związku. W ogóle to jest nieprawdą! Kiedy ja zaczęłam być z Michałem, jej synek z nowym partnerem miał już rok – podkreśliła.

Zdradza, że ona z Małgorzatą Szumowską znają się od dzieciństwa: „My mamy wspomnienia z dzieciństwa, znałyśmy się, zanim ona poznała Michała, nasi rodzice się znali z Krakowa. Znałyśmy się jako nastolatki, jeździłyśmy razem na narty, byłyśmy razem w Paryżu i żadna tej drugiej nie zraniła. Nie miałyśmy wpływu na to, co się dzieje. Jak ona się rozstała z Michałem, ja byłam w innym związku, to ona przychodziła do nas się wypłakać, pogadać” – wspomina.

Maja Ostaszewska pokazała 16-letniego syna Franciszka. Teraz triumfują w Wenecji

Podkreśla, że nie ma w niej żadnej zazdrości, że jej partner pracuje z byłą żoną:

Małgośka z Michałem szybko przeszli w taki tryb przyjaźni, żeby mogli razem pracować – czasami jak patrzę, to oni są jak takie rodzeństwo. Dla niej to, że on jest ze mną było rodzajem ulgi, bo wiedziała, że nie mam z tym problemu – powiedziała Ostaszewska.

Michał Englert, Maja Ostaszewska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Maja Ostaszewska, Michał Englert

Maja Ostaszewska, Michał Englert, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Michał Englert, Maja Ostaszewska na ściance

Michał Englert, Maja Ostaszewska/fot. AKPA

Fot. GUGLIELMO MANGIAPANE / Reuters / Forum

Weronika Rosati, Małgorzata Szumowska, Maja Ostaszewska w Wenecji

Weronika Rosati, Małgorzata Szumowska, Maja Ostaszewska/fot. FORUM