Mamy bardzo czujnych Czytelników. Kolejny raz dziękujemy za nadesłaną informację.

Otóż Radosław Majdan, aka Radziu potwierdził słowa Doroty – on i Doda rozwodzą się.

Piłkarz opowiedział o tym w dzisiejszym wywiadzie dla szczecińskiej Gazety Wyborczej.

I wciąż powtarza, że nie zdradził, a o wniosku rozwodowym nic nie wie.

Nie chce mówić dużo, bo „nigdy nie prał brudów publicznie\”. Zachowuje się tutaj znacznie bardziej powściągliwie niż żona, która wiadomość o rozwodzie ogłosiła na telewizyjnej antenie.

– Tak to bywa w życiu, że ludzie się rozstają. Szacunek wobec siebie i tego związku nie pozwala mi na jakieś komentarze. Po programie dzwonili do mnie znajomi zniesmaczeni tym, co się stało. Ja muszę mieć do tego dystans. Będziemy ze sobą rozmawiali o tym rozwodzie. Nie jest to miły moment w moim życiu, dlatego chciałbym o tym mówić jak najmniej – mówi dziennikarzowi Gazety.

Jego zdaniem Dorota \”po prostu nie wytrzymała ciśnienia\”.

– Dziwię się, bo od początku byliśmy narażenia na ataki. Tak jak ona o mnie, ja o niej usłyszałem w przeszłości wiele nieprzyjemnych rzeczy i do tej pory wytrzymywaliśmy. Wielu ludziom nasze szczęście przeszkadzało. Wydaje mi się, że to też jest problem wieku. Ja mam 33 lata i do pewnych rzeczy jestem przyzwyczajony, odporny. Żona jest dużo młodsza i pewne rzeczy ją nadal zaskakują, przerastają. Ma swoje emocje i odczucia i w tym wypadku, niestety, zawierzyła osobom trzecim. Na niczym mnie nie złapała. Nie miała żadnych dowodów, poza dwuznacznym zdjęciem [opublikowanym w \”Fakcie\” – red.] z koleżanką, na którym widać cos innego, niż rzeczywiście się zdarzyło. Do tego dołączyli się tzw. życzliwi i tak to się skończyło, że bierzemy rozwód. Niestety, żona poinformowała o tym w orędziu do narodu.

Kompletny artykuł dostępny na stronie Gazeta.pl.