Majka Jeżowska kilka dni temu obchodziła swoje 60-te urodziny, a dwa dni później odbyła się premiera filmu dokumentalnego o przygotowaniach do koncertu Majki Jeżowskiej na Pol’and’Rock Festival pt. „Majka i pokojowy Wall of Death”. Jest to prezent od syna artystki z okazji jej urodzin oraz Dnia Matki. Wojtek na co dzień jest reżyserem i producentem filmowym, więc wiedział co robi. W filmie wystąpił m.in. Nergal, który udzielił Majce kilka wskazówek jak zachować się na koncercie rockowym, gdzie rządzi pogo.

Majka Jeżowska nie pozwoli dzieciom na nudę. Wymyśliła SPECJALNY projekt

Majka Jeżowska skończyła 60 lat – syn podarował jej prezent

Majka Jeżowska występuje na scenie muzycznej już od wielu lat i wciąż zaskakuje swoich fanów. Jest kreatywna i podąża z duchem czasu. Na swoim koncie ma gościnny występ na płycie grupy PRO8L3M w piosence „Piekło jest w nas”. Wzięła też udział w Hot16Challenge 2 próbując swoich sił w rapowaniu. Zagrała również w musicalu „Ostatnia syrena”, w którym wystąpiła w roli głównej bohaterki – syreny Siri.

HOT! Majka Jeżowska w bikini wygląda jak prawdziwa PETARDA. „Najlepsze nogi szołbizu”

Jednym z przełomowych wydarzeń w jej karierze był koncert na Pol’and’Rock Festival w 2019 roku. Pokazała się publiczności z innej strony i zerwała ze stereotypem artystki kierującej swój repertuar tylko dla dzieci. Niezapomniany koncert zebrał pod festiwalową sceną 100 tysięcy osób. To właśnie z tego wydarzenia jej syn Wojciech nagrał film.

1. czerwca Majka Jeżowska zagra koncert online dla Polskiego Radia Dzieciom.