Mała Ania od samego początku była w programie „Warsaw Shore”. Jako jedyna nie opuściła ani jednego sezonu – można powiedzieć, że jest twarzą „Warsaw Shore”. Z kolei Stifler przyszedł w trzecim sezonie i szybko zaskarbił sobie serca widzów.

Stifler z Warsaw Shore

Stifler, czyli Damian Zduńczyk w 10 sezonie opuścił program – z imprezowego chłopaka przemienił się w kulturystę, dlatego postanowił odejść z programu. Decyzja była szeroko komentowane, gdyż był to jeden z najbardziej barwnych uczestników, który zawsze robił wokół siebie show.

Mała Ania z Warsaw Shore

Z kolei Mała Ania przez ostatnie sezony była mocno krytykowana przez widów. Uważali, że powinna już dawno odejść z programu… W końcu podjęła tę decyzję w ostatnim niedzielnym odcinku Warsaw Shore, po tym jak pokłóciła się z Ewą w klubie. Stwierdziła, że jest „za stara, żeby ktoś ją nazywał fałszywą„.

Rozmawialiśmy z Magdą Pyznar po odejściu Stiflera i tuż przed opuszczeniem programu Małej Ani. Przypominamy, że Magda Pyznar również gościła parę sezonów Warsaw Shore i była przyjaciółką Małej. Obecnie jest świeżo upieczoną mamą.

View this post on Instagram

Nazywam się Magdalena Pyznar. Jestem Mamą 2miesięcznej Zuzanki i to właśnie dzięki niej wpadłam na pomysł zbiórki (LINK W BIO) Po Zuzance zostaje mi każdego dnia wiele rzeczy, z których ktoś mógłby skorzystać, od pieluszek, kremów, po mleko modyfikowane, które musieliśmy kilka razy zmienić ze względu na alergie/złe samopoczucie Zuzanki. Jestem też osobą rozpoznawalną i właśnie to chciałabym wykorzystać przed tegorocznymi Świętami w szczytnym celu. Skontaktowałam się ze Stowarzyszeniem Pielęgniarsko – Opiekuńczym "Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie" w Częstochowie http://ufnosc.pl/ i po przeprowadzonej rozmowie zdecydowałam się zorganizować dla nich zbiórkę. Ich oddział ma charakter interwencyjny dla dzieci ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W KRYZYSOWYCH SYTUACJACH, czyli POZBAWIONYCH TYMCZASOWO LUB TRWALE OPIEKI RODZICÓW. Dzieci te były/są porzucane przez rodziców ze względu na duże obciążenia zdrowotne. (więcej możecie przeczytać na ich stronie) Po rozmowie z tamtejszą Panią Kierownik ustaliłyśmy listę najpotrzebniejszych rzeczy: -środki spożywcze, czyli obiadki, deserki, soczki, kaszki -środki higieniczne i pielęgnacyjne, czyli pieluchy w rozmiarze 5/6, chusteczki nawilżone, proszki do prania dla dzieci, pieluszki tetrowe i flanelowe. ZBIÓRKA ZORGANIZOWANA JEST NA DWA SPOSOBY: 1- wpłata pieniążków, za które przed świętami kupię najpotrzebniejsze rzeczy (ustawiłam zbiórkę 1000zł, jeśli uzbiera się więcej, SUPER!) 2- zbiórka w @salon_barocco W KATOWICACH, przy ul. Wawelskiej 1/1, jeśli zostało coś Wam lub Waszym znajomym po Maluszkach lub chcecie kupić i osobiście dostarczyć do salonu te najpotrzebniejsze rzeczy, to będzie tam wyznaczone miejsce do zostawiania takich rzeczy, przed świętami je odbiorę i również zawiozę do ośrodka. (ważne by nie były to ubranka i zabawki, ponieważ tego mają już bardzo dużo) To moja pierwsza zbiórka, wkładam z nią całe swoje serce i liczę na Waszą pomoc. DZIĘKUJĘ ! 🙂 #czestochowa #mom #momlife #babygirl #daughter #trip

A post shared by M A G D A L E N A P Y Z N A R (@magda.pyznar) on

Zdradziła nam, co sądzi o uczestnikach Warsaw Shore?

Radoslaw NAWROCKI / Forum

Radoslaw NAWROCKI / Forum

Radoslaw NAWROCKI / Forum

Krzysztof Jarosz / Forum