Nie bolą mnie złe uwagi na mój temat, bo wiem, że one dotyczą tylko mojej zewnętrznej warstwy, a ja mam tych warstw tyle, ile jest babuszek w matrioszce. I trzeba powyjmować te wszystkie baby, żeby dotrzeć do najmniejszej, ale najcenniejszej. W środku jestem malutka, ale ciężka jak ołów – mówi o sobie Małgorzata Foremniak w najnowszej Pani. Aktorka wraca do mediów po bardzo długiej przerwie. Na okładce prezentuje się wspaniale – dojrzała kobieta, która potrafi uwodzić nie tylko ciałem.

W rozmowie Foremniak zdradza, że stara się żyć z daleka od plotek na swój temat:

No, proszę bardzo: „Foremniak tylko u nas”, „Za oceanem znalazła prawdziwą miłość”, „Jej serce znów szybciej bije”, „Szalony taniec” (czyta, zaśmiewając się). Aha, i jest historia wszystkich moich związków: „Dwa małżeństwa się nie udały”. Rewelacja! Znowu ktoś wchodzi z butami w moje życie. Powiem tak: przeglądam tę oto gazetę i, mówiąc szczerze, to już mnie nie dotyczy Coś się we mnie zmieniło. Nie czytam gazet, nie zaglądam do internetu, szkoda mi na to czasu. Nie rozpraszam się i nie marnuję energii na komentowanie tego – podkreśla gwiazda.

Wywiad ma raczej charakter zbioru refleksji, niż spowiadania się z prywatnego życia. Aktorka mówi o swoim dojrzewaniu, o tym, jak mobilizuje się do działania i co ją najbardziej relaksuje.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej, wejdźcie na stronę Pani. Tam znajdziecie cały wywiad i piękne zdjęcia z Foremniak.

Małgorzata Foremniak jak seksowna kocica (FOTO)

Małgorzata Foremniak jak seksowna kocica (FOTO)

Małgorzata Foremniak jak seksowna kocica (FOTO)