W przeciwieństwie do wielu celebrytek Małgorzata Kożuchowska (49 l.) nie jest zbyt wylewną osobą i sporadycznie porusza kwestie z życia prywatnego. Nie znaczy to, że nie uchyla niekiedy rąbka tajemnicy. Robi to zwykle na Instagramie, gdzie zamieszcza osobiste zdjęcia, czasem z synem – Janem.

Małgorzata Kożuchowska zagra Gierkową. Oszpeciła się do roli

Małgorzata Kożuchowska dumna z syna

Jan Franciszek, który w październiku skończy 6 lat to jedyne dziecko aktorki i Bartłomieja Wróblewskiego, którego Kożuchowska poślubiła w 2008 roku. Niedawno Małgorzata Kożuchowska udzieliła wywiadu, w którym nieco się otworzyła i zdradziła, jak wychowują z mężem swojego syna.

Uczymy go z mężem empatii wobec ludzi, miłości do zwierząt i szacunku do przyrody – zdradziła w wywiadzie dla „Twojego Stylu”.

Takiego zdjęcia na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej się nie spodziewaliśmy!

To nie wszystko. Aktorka, która sama chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne, chce uczyć syna, żeby pomagał innym. I okazuje się, że nieźle jej to wychodzi, a Jan już pokazał, że nie zachowuje się jak rozkapryszone dziecko i kiedy trzeba, umie zachować się bardzo dojrzale jak na swój wiek. Kożuchowska przytoczyła pewną sytuację i opowiedziała, jak wyglądał zakup prezentu na Dzień Dziecka.

Powiedziałam Jasiowi: pójdziemy do sklepu całą rodziną i będziesz mógł wybrać sobie jedną rzecz, ale kupimy także prezenty dla dzieci, którym rodzice nie mogą nic podarować. Obserwowałam, czy nie będzie mu szkoda, że zabawki są dla kogoś innego, ale zachował się świetnie. Zrozumiał, wybrał z nami prezenty dla dzieci, a dla siebie skromny drobiazg. Jestem z niego dumna – wyznała aktorka.

ZOBACZ TEŻ:

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie sprzed 25 lat. Pozuje z Kożuchowską i Wolińskim

Małgorzata Kożuchowska o synu. „Ocknęłam się w ostatniej chwili…”

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA