Małgorzata Kożuchowska w 2005 roku poznała, młodszego od niej o 6 lat, Bartłomieja Wróblewskiego. Po trzech latach zostali małżeństwem, a z czasem doczekali się dziecka. W 2014 roku powitali na świecie syna, Jana Franciszka.

Dorota Szelągowska o macierzyństwie. „Nie jestem urodzoną matką. Byłam skazana na dziecko”

Małgorzata Kożuchowska o synu

Aktorka rzadko się otwiera i opowiada o życiu osobistym, ale jak już to zrobi, to budzi wielkie zainteresowanie. Niedawno Kożuchowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy z życia prywatnego i opowiedziała o synu, którego urodziła, kiedy miała 43 lata. W rozmowie z magazynem „Twój Styl” wyznała, że narodziny dziecka były dla niej jak cud.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią – wyznała Kożuchowska.

W rozmowie dodała też, że kocha czas spędzany z mężem i synem. Zwłaszcza, kiedy może Jasiowi czytać książki na dobranoc.

Lubię, kiedy mój synek Jaś kładzie się do łóżka, a ja czytam mu bajki. Jest wtedy wyciszony, chętnie się przytula. Z kolei z rana budzi się jak skowronek, zanim wstaniemy, zasypując nas opowieściami. Lubię ten czas spędzony z synem i mężem – dodała.

ZOBACZ TEŻ:

Takiego zdjęcia na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej się nie spodziewaliśmy!

Jak celebryci spedzają kwarantannę? Podglądamy Kożuchowską, Kowal, Prokopa i innych

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz tak szczerze o byciu mamą: Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam

Małgorzata Kożuchowska na ściance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na ściance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na ściance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA