Małgorzata Kożuchowska (49 l.) od lat nie przestaje zachwycać młodym wyglądem. Aktorka chyba zatrzymała czas, bo nic się nie starzeje. Zdradziła co robi, by wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę. Korzysta z wypełniaczy i liftingu? Małgosia stawia na naturalne metody. Sprawdźcie sami.

Małgorzata Kożuchowska pokazała tatę. „Wczoraj uznałam, że jest Pani podobna do mamy, ale dziś już nie wiem”

Małgorzata Kożuchowska robiła lifting twarzy?

Małgorzata Kożuchowska ma wierne grono fanów. Na samym Instagramie obserwuje ją milion Internautów. Aktorka uchodzi za kobietę niezwykle elegancką i zadbaną. Co rusz zaskakuje fanów młodym wyglądem, a jej obserwatorzy zastanawiają się – jak ona to robi, że tak rewelacyjnie wygląda? Małgosia zdradziła swój sekret w pielęgnacji.

Stylowa Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu topless: „Jak Kate Moss”

Kożuchowska stawia na naturalność. Pokazała się bez makijażu w gabinecie kosmetycznym i wyglądała promiennie i młodo. Okazało się, że aktorka zdecydowała się na spersonalizowany zabieg na twarz, który ją dogłębnie nawilżył. Z powodu natłoku obowiązków jej skóra była zmęczona i sucha, więc Małgosia wybrała się na masaż, który przy okazji napiął jej mięśnie twarzy.

Dotrzymałam słowa, minął miesiąc i znowu wróciłam do Pani Moniki. Oddałam się w jej ręce, dosłownie i w przenośni. (…) Mam takie wrażenie, że Pani Monika mi wyprasowała skutecznie wszystkie zmarszczki i podniosła mi całość buzi łącznie z owalem o jakieś 1,5 cm w górę – powiedziała Małgosia.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu i po masażu twarzy.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu i po masażu twarzy. Fot.Instagram/malgorzatakozuchowska_.

Aktorka przyznała, że napięta i ujędrniona skóra nie jest efektem liftingu, ale odpowiedniego masażu dobranego do jej potrzeb.

Jak będziecie czytały jakieś pisemka, że robię sobie lifting, to jest bullshit. To jest po prostu masaż. Czuję się mega zrelaksowana i wypoczęta – przyznała aktorka.

Trzeba przyznać, że Małgorzata od lat nic się nie zmienia i cały czas wygląda młodo i promiennie.

A Wy, korzystaliście kiedykolwiek z masażu twarzy?

Jakie macie wrażenia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Kożuchowska „ukrywa się” przed synem. Pokazała WIELKĄ łazienkę!

Małgorzata Kożuchowska uchyliła rąbka tajemnicy. Tak wygląda jej salon

Małgorzata Kożuchowska na STARYM ZDJĘCIU. Zmieniła się?

Małgorzata Kożuchowska na ściance.

Małgorzata Kożuchowska, fot. AKPA.

Małgorzata Kożuchowska w kwiecistej sukience.

Małgorzata Kożuchowska, fot. AKPA.

Elegancka Małgorzata Kożuchowska w czarnym kombinezonie.

Małgorzata Kożuchowska, fot. AKPA.