Prywatne fotografie na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej to rzadkość. Kiedy jednak jest okazja, aktorce zdarzy się uchylić rąbka tajemnicy. Ostatnio, tak jak część celebrytek, pokazała dziadków swojego syna, a tym samym swoich rodziców.

Stylowa Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu topless: „Jak Kate Moss”

Małgorzata Kożuchowska pokazała tatę

Kiedy aktorka zamieściła zdjęcie z mamą wiele osób uznało, że są do siebie bardzo podobne. Teraz, kiedy pojawiła się na profilu fotografia z tatą, niektórzy nabrali wątpliwości, do kogo bardziej jest podobna Małgorzata Kożuchowska.

Dziadek Leszek- mój tata i dziadek Jasia. Wszystkim dziadkom z okazji ich święta życzenia zdrowia, pociech z wnuków i życiowej energii do spełniania marzeń! Kochamy Was! P.S. Na ostatniej fotografii mam roczek i jestem ze swoimi dziadkami Różą i Franciszkiem na naszej działce w Toruniu… – napisała.

Małgorzata Kożuchowska na wspólnym zdjęciu z mamą. „Podobieństwo niesamowite!”

Leszek Kożuchowski, który jest doktorem nauk pedagogicznych i ekologiem. Przez lata był związany z Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu założoną przez Tadeusza Rydzyka, na której prowadził zajęcia z pedagogiki i ekologii. Ojciec aktorki prowadził także audycję „Porady ekologa” w Radiu Maryja. W 2018 roku zrezygnował ze współpracy z uczelnią i radiem Tadeusza Rydzyka.

Żeby zobaczyć więcej zdjęć należy kliknąć strzałkę po prawej stronie zdjęcia.


ZOBACZ TEŻ:

Kożuchowska celebruje 12. rocznicę ślubu. „Mój mąż Bartek to moja miłość, moja busola i mój port”

Małgorzata Kożuchowska znów pokazuje SALON. Co oprócz pianina znalazło się w pomieszczeniu?

 

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA