Małgorzata Kożuchowska – podobnie jak setki tysięcy polskich rodziców – stanęła przed niełatwym zadaniem. W tym roku ferie zimowe odbywają się w tym samym terminie we wszystkich województwach, a liczba atrakcji dla najmłodszych jest ograniczona ze względu na pandemię, co sprawia, że gros czasu dzieci muszą spędzić w domu.

Małgorzata Kożuchowska znów pokazuje SALON. Co oprócz pianina znalazło się w pomieszczeniu?

Małgorzata Kożuchowska – syn

Aktorka zdecydowała się na późne macierzyństwo – swojego syna Jana powitała na świecie, mając 43 lata. Gwiazda podkreślała w wywiadach, że powrót do pracy nie należy do najłatwiejszych. Małgorzata Kożuchowska jednak z powodzeniem od lat realizuje się zawodowo, co sprawnie łączy z wychowywaniem 6-latka.

Gwiazda postanowiła pokazać na Instagramie zdjęcie ze swojej „kryjówki”, w której najprawdopodobniej „schroniła” się przed synem. Nic w tym dziwnego – każdy rodzic potrzebuje przecież chwili wytchnienia. Okazało się, że domowym azylem Małgorzaty Kożuchowskiej jest łazienka.

Małgorzata Kożuchowska uchyliła rąbka tajemnicy. Tak wygląda jej salon

…kiedy okazało się, że nie wszystkie kryjówki w domu zostały już odkryte…#home #zabawawchowanego #mamaisyn #feriewdomu #havefun #betogether#keepsmile #crazy #razdwatrzybabajagapatrzy – napisała Małgorzata na Instagramie. 

Fani natychmiast zarzucili aktorkę komplementami, chwaląc jej nienaganną figurę, którą podkreślała kolorowa mini z nadrukiem. Niesamowite nogi Małgorzaty Kożuchowskiej ozdobiły kolorowe skarpetki z wizerunkiem Myszki Mickey w czapce świętego Mikołaja.

Smutna Małgorzata Kożuchowska zdradza swój sposób na odporność. „Wszystko i wszędzie jest źle”

Przy okazji gwiazda pokazała swoim fanom łazienkę. Gwiazda zdecydowała się na wielką wannę w minimalistycznym stylu, za którą ustawiono donice z bujną roślinnością. We wnętrzu dominują odcienie złamanej bieli, które przełamuje srebrny grzejnik.

Podoba wam się pokój kąpielowy Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska na ściance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA